Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek irigy vagyok,...

Szerintetek irigy vagyok, vagy jogos?

Figyelt kérdés
Dolgozom, és megveszem magamnak a szépségápoláshoz szükséges kiegészítőket (smink, körömlakk, krémek, stb...). Nekem ez fontos. A tesóm, aki nem dolgozik, suliba jár, állandóan kölcsönkéri. Oda is adom neki, de már kicsit szúrja a szemem, hogy egyre gyakrabban kéri el. Én megveszem, ő meg kifogyasztja. Szerintetek normális, ha a cuccaimat használja (leginkább a körömlakkokat), vagy mondjam meg neki, hogy le lehetne állni?
2011. ápr. 19. 18:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
76%
Én odaadnám, mégiscsak a testvéred. Majd ha dolgozik, ő is vesz. Egy körömlakkon nem vesznék össze semmiképpen.
2011. ápr. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
62%
mondd meg neki, hogy magadnak veszed a cuccokat, nem pedig neki.
2011. ápr. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
88%
Jó kérdés, mert nálunk ez sosem volt téma. A parfümhasználaton volt egyedül cirkusz, de ezek nem horribilis összegek. Amikor a kocsimat összetörte,na azon megsértődtem, de az ilyen dolgokat szívesen kölcsön adom neki is és a barátnőimnek is. Annyit nem igen lehet egy púderből vagy körömlakkból használni, hogy egy pillanat alatt kifogyjon. Viszont neked is igazad van, mert mégis csak a tiéd. Kérd kölcsön a ruháit, és akkor egál :)
2011. ápr. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
90%
En a baratnoimnek is kolcsonadtam barmit,es nem erdekelt ha kifogy.De ha valaki valamimet elhasznalja ,akkor a legkevesebb hogy visszaveszi,nem igaz?Ha a tesod is add kolcson dolgokat ,akkor szerintem nincs semmi baj.Bisztos ha dolgozna ,akkor o is adna neked barmit.Nem tudom milyen a testveri kapcsolatotok.
2011. ápr. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
73%

Nálunk sem volt sosem ilyenből probléma. Szerintem testvérek között természetes, hogy adjanak egymáséból...


Ha annyira nagyon zavar, ahogy az érződik, akkor mondd meg neki, hogy mérsékelje magát...

2011. ápr. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Hát nem egy a méretünk, ha valamit kihíztam, azt neki adom (nem a széthordott ruhákra gondolok). :D Kicsit úgy érzem, hogy mindig csak én adok. Egyébként olyan típus, akinek minden kell. És igaz, hogy nem egy autót tör össze, mint írtátok, de azért nekem is be kell osztanom a pénzt. Lehet, hogy megmondom neki, hogy használhatja, de azért nem úgy, mintha ő vette volna... Egyébként nem vagyok egy irigy típus, de most egy jó ideig nem fogok tudni ilyesmire költeni. Köszönöm a válaszokat, szívesen olvasok még véleményeket! :-)
2011. ápr. 19. 18:19
 7/18 anonim ***** válasza:
54%
Nem vagy irigy, elvégre magadnak veszed. biztos van neki is valamennyi festéke, használja azt!
2011. ápr. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
89%

A kocsitörés is véletlen volt és szegényt sajnáltam is, mert tudom,hogy nem direkt volt, de basszus, szegény autóm :D

Nem közeledik a testvérednek születésnapja vagy névnapja? Vehetnél neki sminket és körömlakkot és akkor megoldódna:)

2011. ápr. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Karácsonyra vettem neki sminkeket... :D De mondom, hogy neki mindig az kéne, ami nincs... :D Majd megemlítem neki, hogy egy kicsit vegyen vissza.
2011. ápr. 19. 18:25
 10/18 anonim ***** válasza:
38%

Mi ugy hasznaltuk anno egymas pipere holmijait,parfumjeit,meg a ruhainkat is mintha a sajatjaink lenne.

Ja es igen,irigy vagy.

2011. ápr. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!