Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetek? Eltilt tőle!

Mit tehetek? Eltilt tőle!

Figyelt kérdés
Szóval anyám haragszik a nagyimra. De szerintem nincs igaza.(De ezt nem mondhatom, mert abból családi botrány lenne!) Ezért most nem engedi, hogy odamenjek, mert őt ne szivassa. De könyörgöm NEM Ő MENNE, HANEM ÉN! Mit tehetnék, hogy elvigyen? (Merthogy 14 évesL vok, és nem enged egyedül.)
2011. ápr. 18. 15:31
 1/6 anonim ***** válasza:
menj apuddal :D vagy tesoddal vagy magyarázd meg neki, hogy a nagymamád és te szeretnél vele joba lenni azért kisérjen el téged :)
2011. ápr. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem enged el egyedül?? mert hol lakik?? másik város v mi??
2011. ápr. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hívd fel a nagyidat, és legalább mondd el neki, hogy Te akarsz menni, csak anyud nem enged. Anyunak meg sírjál, hogy neked hiányzik a nagyi.
2011. ápr. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Pedig 14 évesen már rád bízhatná anyud a döntést, hogy ilyen téren mit akarsz. Azért, mert ők haragszanak egymásra, attól Te szeretheted! Sőt! Ki is kellene használni az időt! Anyudnak kellene észhez térni, hogy ez nagy igazságtalanság, amit tesz. Aztán csodálkozna rajta, ha egy örök életre meggyűlölnéd emiatt?!

Mindenesetre jó ötlet, hogy legalább telefonon tartsátok a kapcsolatot. messze laknak? Vagy egy településen belül? nincsenek holtidők, amikor "elszökhetsz" hozzájuk?

2011. ápr. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Menj, amíg teheted, ha kell bármi áron!!! Nekem szombaton halt meg a mamám, bárcsak mehetnék még hozzá...:(
2011. ápr. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Pár utcányira laknak...

Tiszta hülyeség miatt haragudott meg.

Azért mert a nyagyi 1 napig nem hívta fel őt!

Elszökni lehetetlen, mivel állandóan ellenőrizgeti, hogy hol vagyok. És hiába sírok, mert csak arról tud beszélni, hogy milyen szemét. Azt mondja, hogy őt nem érdekli, hogy én oda szeretnék menni. :(

Amúgy nekem is nemrég halt meg a másik nagyim :(

2011. ápr. 18. 20:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!