Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek kéne engem eltartania?

Kinek kéne engem eltartania?

Figyelt kérdés

Mióta van barátom azóta anyum nem hajlandó eltartani. Ami szerintem gáz, mert még anyumnak kéne eltartania. Meg milyen már hogy a páromon élek? Ma is kértem 250 forintot anyumtól hogy egyek ma valamit, de nem kaptam. Volt egy olyan eset, hogy a barátom adott kölcsönbe anyumnak tűzhelyre pénzt. Eltelt pár nap és kérdezem anyumtól, hogy tudna-e adni pár forintot, mert, hogy szeretnék venni valamit erre kérdezte, hogy miért nincs a barátodnak pénze és akkor mondtam, hogy nincs és akkor az egész családom elkezdett rajta röhögni. Legszívesebben beszóltam volna nekik. Mert ha nem kért volna kölcsön tőle, akkor bőven maradt volna neki pénze. Nagyon ritkán esik, meg hogy kérek pénzt, de csoda, ha ad. Meg megkérdezi, hogy nekem az minek kell. Szokott nekem venni dolgokat, de olyanokat, amire semmi szükségem. És annak meg semmi értelme, hogy olyat ad, amivel nem tudok mit kezdeni. Szerintetek anyumnak vagy a barátomnak kell eltartania?

16/L


2011. ápr. 18. 15:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Anyukád dolga még, hogy gondoskodjon rólad.
2011. ápr. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
A barátod jogilag senkid, anyukád viszont a törvényes gondviselőd. Neki kell gondoskodnia rólad!
2011. ápr. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen már elmehetsz magad is dolgozni.
2011. ápr. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Az szép... hány éves a párod?:o
2011. ápr. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Anyukádnak KELL! eltartania. Ez a kötelessége, mert még csak 16 éves vagy.

Ez nem áldozat tőle, és nem valami különleges kegy, hanem a kötelessége!

Az, meg, hogy téged most át akar paszolni a barátodnak, hogy tartson el a srác, az meg egyenesen undorító.

Úgy van vele, hogy téged sem kell már eltartania, és a barátodat is lenyúlhatja pénzzel.

Te a barátodnak a szerelme vagy és nem a kitartottja.

Jó, hogy anyukád a sarokra nem állít ki, hogy hozzál haza egy kis pénzt.

Az ő dolga neked pénzt adni kajára, tanszerekre, ha kell gyógyszere, szemüvegre, olyasmire, ami az élethez és a normális "feljődésedhez" kell.

Ne haragudj meg, de nekem ez olyan, minha anyukád el akarna adni egy férfinak, min egy tárgyat, hogy ne legyél többet nyűg a nyakán.

2011. ápr. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!