Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyósom nem igazán szeret...

Anyósom nem igazán szeret rendet tartani? Nem igényes.

Figyelt kérdés

Van egy 2 éves fiam,anyósom gyakran nyúz,hogy hagyjam ott nála a gyereket.Megmondom őszintén nem szívesen tenném.

Lehet én túlzom el,de elég kosz van náluk.Most ne jöjjön senki azzal,hogy kell egy kis kosz,mert ezt én is tudom DE nem lakáson belül,hanem utcán,játszótéren.

Pár példa:

A szőnyegük kutyaszőrős pedig 2 éve nincs kutyájuk.

Az edények folyton koszosak(elvan mosva de nem rendesen,ételmaradékos)

A wc-t ritkán húzzák le,sokszor ott áll benne a pisi.:S

Ritkán fürdenek,izzadság és lábszag van náluk.

Nem figyel arra ha lejár az étel szavatossága.

A saját lánya is ha visz tőlük kaját,előtte 100x elmossa az edényt.

A gyereket majd nyáron a patakba akarja vinni játszani,amibe a szomszédok,mindenféle moslékot öntenek.

Na szóval,én túlzom el?

Ha nagyobb lenne a gyerek akkor oké,akkor már tud szólni ha van valami,na de igy ti otthagynátok?

Ja és szóltunk már nekik erről,de csak legyintenek.


2011. ápr. 18. 13:54
 1/8 sweet_star válasza:
47%
Monnd meg,hogy amég nem lesz tiszta a lakás,nem hagyod náluk a picit. Ennyi.Nem értem mért kell túlbonyolitani.:-S
2011. ápr. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Én nagyon egyszerűen gondolkodom erről. Ha olyan a hely, hogy én magam sem érzem ott jól magam, akkor a gyerekemet sem hagynám ott. Ha viszont én kellemesen érzem magam, akkor a gyerek is maradhat(na).
2011. ápr. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
59%
Fúúúj... Ez nagyon gsztustlan lehet. Nem túlzod el, nincs gyerekem, de ha lenne én se vinném oda.
2011. ápr. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
42%

Nálnunk sincs olyan nagy tisztaság (bár mi inkább a játék kupacok meg pár üveg esetleg ruha)

De anyósék nagyon tiszták, mégsem hagynám ott mivel nem anyyira "gyerekbarát" a hely. Meredek lépcső, sok törnivaló üvegszekrénykék, forró kandalló, kusza kábelek stb.

Szóval ha kényelmetlen lenne számodra a higéniájukat firtatni akkor a "bababarát környezetet" még elő kaphatod a tarsolyból mint kifogást.

2011. ápr. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem te nem vagy az a tisztasag manias kategoria, hanem ezek tenyleg eleg nagy problemak. En el nem tudom kepzelni, hogy pl. a szonyeg hogy maradhat 2 ev utan is kutyaszoros, mikor nekunk gyerek mellett hetente tobbszor is kell porszivoznunk. Nem biztos amugy, hogy nem szeret takaritani, hanem nem tud, mert nem tanitottak meg neki rendesen. Otthon biztos, hogy ezt a peldat latta vagy a szulei takaritottak utana. Nem tud mindenki jol takaritani. Amugy nekem is beletelt par evbe, mig igazan jol megtanultam, mert otthon a szuleim takaritottak.


Amugy aposomeknal detto ez volt. Macskaszor allt vastagon mindenhol. Az agyon is. A nemtetszesemet eszre vettek es egybol valtoztattak. Azota nagyon odafigyelnek, ha megyunk hozzajuk! Ezek szerint a lanyuk is tudja, hogy milyenek. Neki kellene szolnia a ferjeddel egyutt, hisz az o szuleik.

2011. ápr. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%

Utolsó vagyok:

Ha viszont lepasszolnád mert nagyon akarják akkor még lecsaphatsz rájuk egy nagy húsvéti lakástakarítással mielött a gyerek náluk maradna!

Ezt tudnád olyan szépen tálalni, hogy elkapod anyóst miszerint látod mennyi dolga van, biztos fáradt, s bizony te jössz s milyen jókat beszélgetnétek közben s átsuvickolnátok mindent meg sütnétek (utánna). Mert ha jön a nyuszi akkor az kincsvadászatot jelent + kúszás mászást s ne egyedül fáadjon az azt megelőző titkos csontvázak és porcicák kiszellőpztetésében. :D

Így nem hagzik sértőn se s te lelked is megnyukszik.

Bár a lábszag s wc lehúzáson az nem segít.

2011. ápr. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
40%
*utolsó elötti :)
2011. ápr. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat és a jó ötleteket.Nagyon jót Nevettem a csontvázas iráson.:D

Igen azt hiszem a húsvéti nagytakaritás jó lesz.:)

Köszönöm mindenkinek.

2011. ápr. 18. 15:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!