Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon szeretnék már elköltözn...

Nagyon szeretnék már elköltözni itthonról?

Figyelt kérdés
nem mehetek sehova a sulin kívül,nem vehetek fel azt,amit akarok,elvárják tőlem,h délutánonként lessem őket,míg alszanak!már unom,nincs egy önálló döntésem...18 éves lány vagyok,szakácsnak tanulok,még ezen az éven kívül van mégegy,amit végig kell vinnem...nincs munkahelyem,így nemtudok miből albérletbe menni...segítsetek,mit csináljak,úgy bánnak velem mint egy...nemis tudom mivel!elegem van!
2011. ápr. 15. 10:06
 1/9 anonim ***** válasza:
62%

Nem feltétlenül a megfutamodás jelentheti a megoldást. Nagyon ajánlanám Neked ezt a könyvet:

[link]

Susan Forward: Mérgező szülők. Ez a helyzet egy kihívás, amit meg kell oldanod. A könyvben leírtak alapján helyre tudod tenni a szülő-gyerek kapcsolatodat.

2011. ápr. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Na én ugyanígy vagyok. Csak én idén 23 leszek. Ha megyek vhova húzzák a szájukat. Ha a páromhoz megyek szintén. Én is mihamarabb lépni akarok innen de nekem sincs munkám hiába voltam már kismillió helyen.

Én se bírom őket elviselni.

2011. ápr. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Kedves Első,köszönöm a válaszodat,de sajnos ez nekem nem segít....második válaszoló,tőled megkérdezném,hogy minek írsz olyan kérdéshez,amire nemtudsz normálisan válaszolni?
2011. ápr. 15. 10:36
 4/9 A kérdező kommentje:
nem írtam le mindent ez csak "kóstoló" ennél azért durvább a helyzet!!!
2011. ápr. 15. 10:37
 5/9 A kérdező kommentje:
Harmadik,neked is köszi a válaszodat!Merre felé laksz?albérlőtársat keresek,tudnék munkahelyet is...de egyedül félek belevágni...
2011. ápr. 15. 10:39
 6/9 anonim ***** válasza:
3.vagyok. Hát én igazából a Párommal akarok élni. Nekem már ez lenne ideális:D
2011. ápr. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
jah tényleg,írtad h van párod,bocsi...:D legyetek boldogok!
2011. ápr. 15. 10:42
 8/9 anonim ***** válasza:
46%
Első vagyok. Én most nemrég szereztem meg a könyvet (tudok torrentet küldeni) és úgy érzem, hogy sok kérdésre választ kapok belőle és átütően meg tud mindent oldani.
2011. ápr. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
51%

Ilyenkor célszerű megtanulni különválasztani a külső, valójában lényegtelen dolgokat a belső, fontosabb dolgoktól.

Próbálj meg valami értelmes elfoglaltságot találni otthon! gondold végig, most tényleg annyira fontos az, hogy hogy öltözködsz, hogy amiatt elhagyd a szüleid? Ez annyira huszadrangú kérdés... keress olyan sulin kívüli elfoglaltságot, amit támogatnak - járj el szakkörökre, akár zenesuliba, könyvtárba, ezek tök érdekes dolgok és még fejlődsz is tőlük.

2011. ápr. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!