Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Heti 2-3 ezer kevés egy hétre?

Heti 2-3 ezer kevés egy hétre?

Figyelt kérdés

Egyetemsita vagyok, ennyit kapok egy hétre. Nekem ennyi elég, de mindenki le van döbbenve, hogy hogy tudok ebből megélni. Otthonról mindig viszek főtt kaját ami kb 3 napig elég, és pénteken megyek haza. A ti véleményetekre is kíváncsi lennék, hogy mit gondoltok erről?

18/L


2011. ápr. 14. 09:05
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
55%
Örülj neki hogy ennyit kapsz. Szerintem ezt tudni kell beosztani. Akinek a heti 15 is kevés, annak el kellene menni dolgoznia, mindjárt másképp látná a dolgokat.
2011. ápr. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim válasza:
100%
Ez kb. annyi, mint amennyiből én éltem a fősuli alatt -inflációt figyelembe véve-. Hát, nagylábon nem lehet ebből megélni, nagy bulikba sem járni, de van, akinek erre futja. Legalább megtanulod, hogy kell beosztani a pénzt, az tuti. Nekem ebből ma nincs gondom. Ha annyit tudnak adni a szüleid, ennyit adnak és kész, ebből kell kijönni. Nem lehet elvárni, hogy ők éhezzenek otthon.
2011. ápr. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim válasza:
100%

előző vagyok:

Most olvastam....ebből spórolni? Hol élnek a szüleid, a marson? Bocs, nem bántani akarom őket, de ez nonszensz. CSak a vonatjegy elviszi a felét.

2011. ápr. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
55%
Szia én pont ugyanígy vagyok vele..Nekem elég pedig dohányzom is..:)
2011. ápr. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
100%
Ügyi vagy... a többiekkel ne törődj, nagyon el vannak kapatva a mai fiatalok... ha szeretnéd, lehet hozzákeresni egy kicsit... én egyetem alatt végig önellátó voltam, ami azt jelenti, suli mellett dolgoztam, soha nem kértem pénzt otthonról...
2011. ápr. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
12:53, nem mindig a szülők hibája, vannak nem is kevesen, akik egyszerűen nem tudnak félretenni soha, mert annyira kevés a fizetésük, még annak is örülnek, hogy van miből enniük, nem hogy félretenni. Inkább az államigazgatás hibája, hogy ilyen az életszínvonal, nem a szülőké.
2011. ápr. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
78%
hát nem sok, de ha neked elég akkor örülj neki. ebben amúgy benne van az utazási költség? mert azon felül oké, de ha hetente hazamész és esetleg kell tömegközlekedési bérlet is az már nagyon necces...
2011. ápr. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 A kérdező kommentje:
Nem nem, ebben az utazás és a tömegközlekedés nincs benne. Egyébként nem tartom kevésnek, azért tettem fel a kérdést, mert tényleg kivétel nélkül mindenki csodálkozott ezen, és azt hitték, hogy éhezek. Pedig nem, most is van még 1500 forintom, és holnap megyek haza.
2011. ápr. 14. 17:45
 39/42 anonim ***** válasza:
Én 3000 nél kevesebbet költök, és még haza sem járok kajáért, csak ritkán, hétvégén is ott vagyok...
2011. ápr. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:

nekem sem volt több elsősként

kaptam szoctámot,bursát,azt oda kellett adnom amikor megjött,és kaptam vissza 5ezret,amiből heti 2ezer volt az oda-vissza út,ergó maradt 3 ezrem

Igaz kaját vittem,keddig-szerdáig kitartott,többi nap meg elvoltunk tepsibe sültkrumplin


Most már albérletezek,dolgozok suli mellett,nem lenne elég ennyi

2011. ápr. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!