Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tudnék tenni? Annyira félek.

Mit tudnék tenni? Annyira félek.

Figyelt kérdés
Tegnap kiderült, h apunak rosszindulatú v.bél daganata van. Nagyon kötődöm a szüleimhez, annak ellenére h 20 éves vagyok, beleőrülök a gondolatba, h elveszíthetem őket. Most próbálom tartani magam, h apu ne lássa, mennyire összeomlottam, de állandóan arról beszél mi lesz ha nem lesz, mit tegyek, ha nem élné túl, és ilyenkor nem bírom nem mutatni, h úgy érzem kitépi a gyomromat vmi láthatatlan erő. És ami a legrosszabb, h folyton látom rajta, h mindjárt elsírja magát. Eddig egyszer láttam őt sírni, ő nem ilyen, erős és tipikus férfi, aki mindig tartja magát, de most olyan mint egy kisfiú, és ezzel nem tudok mit kezdeni. Mit tegyek, h lelket öntsek belé, h eltereljem a gondolatait, h megnyugtassam, h a régi legyen? Sosem féltem ennyire.
2011. ápr. 12. 15:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Abban igaza van mindenkinek,hogy a pozitív gondolkodás és a gyógyulni akarás segíthet a legtöbbet. Ha kezelik apukádat és megműtik,akkor van esély a gyógyulásra.

De az alternatív módszerekről és a csodaszerekről lebeszélnélek.

Egy nagyon kedves ismerősöm halt meg most. Tüdőrákos volt,5 évvel ezelőtt kezelték először. Elment egy "aurát látó" természetgyógyászhoz. A tanácsai alapján étkezett,rengeteg C-vitamint fogyasztott. Felkerestek egy természetgyógyász orvost is,aki különleges vizet adott,mert az csodát tesz. Ezek havi 1-200.000.- Ft-jába kerültek a családnak. Annyit értek el vele,hogy ideiglenesen jobban lett. Most viszont egy hét alatt legyőzte a betegség.

Időnként felbukkannak ilyen csodaszerek,mint pl. a Béres-csepp,vagy 30 évvel ezelőtt a Celladam. De valójában egyik sem hatásos. Csak annyit érnek,hogy a beteg hisz bennük,és ez jelent igazán sokat.

A férjem is rákban halt meg. A professzor azt mondta,hogy a ráknak nagyon sok fajtája van. Ha eltalálják a kezelés módját,akkor meggyógyul,de ha nem,akkor meghal. De nagy szerepe van a gyógyulásban a beteg szervezetének és a gyógyulásba vetett hitnek is.

Apukádban erősítsd a hitet a gyógyulásban. Van akinek sikerül meggyógyulni. Reméljétek,hogy ő is meggyógyul majd. A reményt nem szabad soha sem feladni.

Jobbulást kívánok apukádnak.

2011. ápr. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Sajnálom. :(

De nehogy feladjátok! Apukámnak is vastagbélrákja volt, ráadásul egy áttétet el sem tudtak távolítani, a kemó nem használt neki, aztán elkezdte szedni a Culevitet és egy hónap múlva már látszott az eredmény. Mikor abbahagyták a kemót, még jócskán magas volt a rákos sejtek száma, de aztán szépen, fokozatosan lecsökkent a normális szintre, az áttét eltűnt és már hatodik éve semmi nyoma a ráknak.

2011. ápr. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Szia,ugyanilyen kapcsolatom volt édesapámmal,mint neked.Tiszta szívemből szeretem őt,a legnagyszerűbb férj és édesapa volt!Prosztatarákban halt meg,ez nem jelenti azt,hogy a te édesapád meg fog halni!Neki a legrosszabb fajta volt és hiába vették észre időben,esélye sem volt a gyógyulásra,mivel nem lehetett az alapdaganatot operálni.Nekem az segített,hogy a netet bújtam,a lehető legtöbb információt szereztem meg a betegséggel kapcsolatban.Mindig mindent megbeszéltünk,hogy melyik lenne a legjobb,együtt mentünk az orvoshoz,mindig érezte,hogy szeretjük őt és maximálisan a gyógyulására koncentráltunk.Így nem éreztem magam tétlennek.Neked is ezt tanácsolnám.Továbbá próbálj meg erős maradni,mert ő is imádattal szeret téged és nagyon nehéz neki is erősnek lenni,az most a legfontosabb a számára,hogy ne mutassa a bajt felétek,hogy benneteket ne lásson szomorúnak és ez nagyon-nagyon nehéz neki.Szívesen segítek,ha kérdésed van írj privit,ha csak a lelkiek miatt is.Valamint én azt gondolom,hogy az orvoslás kiegészítve a természetgyógyászattal és a hittel,az rengeteget segíthet.Kitartást nektek és mihamarabbi gyógyulást!
2011. ápr. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!