Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az István...

Mi a véleményetek az István névről?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 11. 13:20
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik. Az én unokám, aki másfél éves, László István. A két nagypapája után kapta a nevét.
2011. ápr. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Szép név. Nem Pistinek becézném, hanem Istinek.
2011. ápr. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
13.34-nek. Pataky Ági producerre, volt manökenre gondolsz? Mert annak is a kisfia Pisti. Ráadásul, Kovács Pisti.
2011. ápr. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 Raffi ***** válasza:

Szerintem az István névnek majd eljön megint a divatja. De nem most.

Most a Balázs, Levente,Dávid nevek a menők "normális" embereknél. A fekamán agymosott emberek adnak Mario meg Rómeó neveket.

2011. ápr. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
45%

Nekem nagyon tetszik, ha lesz valaha 3 fiam, a harmadik neve István lesz. Párommal már jóelőre megegyeztünk a nevekben, első fiú Zoltán, második András, ha lesz harmadik, István. Lánynál Dóra, Júlia, Eszter ami szóba jöhet.


Viszont az István név egy P-s becézése sem tetszik (Pityu, Pisti, Pista, stb...), a gyereknek, ha lesz, Isti lesz maximum a beceneve.

2011. ápr. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Eszembe jutott, Kálloy Molnár Péterre gondoltam. :) Az ő kisfia Pistike.
2011. ápr. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
A párom második nevét(neki nem tetszik) illetve aput és az ő apját is így hívják,de ismerek fiatalokat is és volt osztálytársaim között is volt István.Nekem semmi bajom nincs vele,de ha fiam lenne én is max csak második névként adnék neki, vagy ha egyedülűlló lennék akkor max azért h. vigye tovább apu nevét,mert neki csak lányai vannak.
2011. ápr. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Így hívják apukámat, az egyik osztálytársamat és egy barátnőm kisöccsét. Nem csúnya név, de elcsépelt.
2011. ápr. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 napietus ***** válasza:
nekem nagyon tetszik :) szerintem jó név.
2011. ápr. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!