Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az István...

Mi a véleményetek az István névről?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 11. 13:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
35%
nekem nagyon nem teszik egyszerüen szörnyű
2011. ápr. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

A név nem tetszik, eléggé elkoptatott régies név.

Viszont ismerek egy rakás Istvánt, és kivétel nélkül mind rendkívül okos, vajszívű, kedves, értékes emberek!

2011. ápr. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Nekem öreges..mivel manapság ritkán adják az István nevet,így aki használja már idősebb..ezért öreges számomra!
2011. ápr. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Sajnos "kikopott" a divatból, a Sándorokkal, Lászlókkal, Erzsébetekkel, Máriákkal együtt... Amúgy szép név, csak most gyereknek adni nem "trendi".
2011. ápr. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
80%
nekem tetszik. igazi klasszikus, és mostanában egyre ritkább, tuti nem lesz tele a játszótér és a bölcsi Pistikékkel. amúgy a Pistikéről én egy igazi rosszcsont kiskrapekra asszociálok, ami plusz pozitív dolog:)
2011. ápr. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a szörnyű a Rikárdó és társai neveknél kezdődik, nem az Istvánnal...

Szerintem szép név, én ismerek több fiatal Istvánt is, még ha valóban régi név is. Nekem csak a Pista becézése nem tetszik.

2011. ápr. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
nekem tetszik, jó a hangzása, csak a becézéseit nem szeretem (Pista, Petya stb)
2011. ápr. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Pistike nem,de az István tetszik,és szerintem ez pont egy "kortalan" név...
2011. ápr. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
73%

Én pontosan azért adnék Istvánt a fiamnak,mert mire óvodás/iskolás lesz egyedi név lesz..A sok Mark,Lorenzo, Dávid,Richard mellett az István különleges név lesz...

Nem fog minden második Istvánnal összefutni..

2011. ápr. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Most jut eszembe, hogy az egyik színészünk kisfiát is Pistinek hívják :)) Cuki kisfiú, nagyon vagány. (az üvegtigrisben játszott, a neve nem ugrik be.)
2011. ápr. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!