Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen tervekkel vágtál neki...

Milyen tervekkel vágtál neki az Életnek 18-20 évesen és hol tartasz most 30-35 fele?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 8. 15:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
36%
megy a pénzcsinálás ..... a tervem is ez volt
2011. ápr. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
53%

18 évesen diplomát akartam,jó munkát,olyan férfit aki imád


még csak 24 vagyok,és megvan mind


most már csak tartani kell ezt a szintet

2011. ápr. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
17-18 évesen azt gondoltam, megtanulok angolul, kimegyek külföldre, gazdag leszek, és soha nem jövök vissza. 22-23 évesen már inkább arra gondoltam, hogy 10 éven belül legyen egy jól fizető, normális munkahelyem, szerető párom, gyerekeim, családom. Most 30 vagyok, és azt hiszem sikerült, most várjuk a babót :) Már nem bánom, hogy a tizenéves vágyálmok nem jöttek össze.
2011. ápr. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
65%

gyerek, autó, ház, társ, van, munka most nincs

A tanulást nagyon eltoltam, még most jelentkeztem fősulira.

2011. ápr. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
89%

Sok gyerek, ház meg munka. Ebből 3 gyerek kertes családi ház két autó (igaz nem újak) munka van.

36N

2011. ápr. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
89%
Lemaradt egy férj. De az is van (hihihi)
2011. ápr. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
87%

Az volt a tervem, hogy sok nőm lesz...


...ehelyett, sok adósságom lett!! :)

2011. ápr. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Fiatalon anyuka, jó és jól fizető munkahely, férj, saját otthon.


Ebből ami összejött. Férj, saját otthon, jó és jól fizető munkahely. Sajna a baba kicsit későn jött, most lesz nyáron 2 éves.


34/N

2011. ápr. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
84%
18 evesen kakastarajjal a fejemen elindultam Berlinbe, az volt a feltett szandekom, hogy egesz eletemben punk leszek...es bejarom az egesz vilagot.aztan vegul nem Nemetorszagba lyukadtam ki, hanem teljesen mas helyekre.Megismertem mas embereket, elemesztettem egy par pasit, es sok-sok hibat elkovettem.Most 25 vagyok, es azt hiszem, rengeteget tanultam az eletrol, az emberekrol, meg ugy egyaltalan.Igaz, nincsen hazam, se autom, viszont a herceg a feher lovon mar megerkezett, es vele tenyleg bejarhatom a vilagot...:-)
2011. ápr. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én jó munkahelyet akartam, saját házat, kocsit, jó pasit. Most 23 vagyok és minden meg van amit kívántam és nem sokára a férjem lesz.
2011. ápr. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!