Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez másokat is zavar?

Ez másokat is zavar?

Figyelt kérdés
Idegesítenek ezek az undorító marketing szlogenek. Pl. "anyu okos, így tomival mos." Tehát akkor mindenki más édesanyja buta, aki nem tomit használ? A másik: "Friskies, az igazán életrevaló macskáknak." A többi macska, nem életrevaló? Provokálónak tartom ezeket a szövegeket.
2011. ápr. 8. 14:40
 1/8 anonim ***** válasza:
88%

Igen...

És akkor ott van még a MediaMarkt is, aki mindenkit lehülyéz, aki nem ott vásárol... :))

2011. ápr. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Én a mosópor, meg az egyéb háziasszony-reklámoktól (tisztítószerek pl.) eleve hányok. De amúgy nem szoktam nagyon elgondolkodni a reklám-szlogeneken, úgysem emiatt veszek meg valamit, inkább mások tapasztalatai alapján választok.
2011. ápr. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én már régóta csak egy reklámmal foglalkozok;azzal a Whiskasossal, amelyikben a cicára esik a hó.A többit meg magas ívből...
2011. ápr. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%

Ezek pont ezért vannak, és pont ezért ilyenek.

Úgy sem tudsz megfelelni mindegyiknek.

Marad a magasról lesz@rom mindet megoldás.

Erről azt gondolom, hogy ezt bárki megteheti. Aki nem, az magára vessen. Ha irritál is valamelyik, rögtön eszembe jut, hogy a reklámpszichológusok pont ezt akarták elérni. (Foglalkozzak a termékükkel, amihez amúgy semmi közöm.) Ez általában elég is, hogy abbahagyjam. :D

2011. ápr. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem jobban idegesítenek a top shop reklámok..Amikor egy drága terméket ami nagy kamu/csalás képesek a tévében reklámozni..Na ezen szoktam elgondolkodni,hogy ezt hogy engedhetik meg..A reklámok nem igazán érdekelnek..csak meglep az időzítésük..Mintha tudnák,hogy éppen vacsorázok,és akkor jön be az idióta pasas a hülye prosztatagyulladás szövegével..Vagy a nő a hüvelygombájával..
2011. ápr. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
55%

Hogy aaza megmecskeredettgüzübelegernyézettpityikepityókásezerháromszáztizennyolcszorhasítottnapontanyakoncsapkodósranyakoncsapkodósítójátcimbalmozná bele.-Hámá , h ne irritálna minden tolakodó suttyó reklám! Mé nem nézek én TV-t évek óta?Mert olyan szinten utálom a manipulatív és emberi hiszékenységre és jóindulatra alapozott spekulatív számító szennyüket, h nem vagyok partnerük abban , h ilyesmikkel drága másodperceket raboljanak a figyelmemből és az egyetlen tyúkszarral tarkított életecskémből!

;)

2011. ápr. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem ezeket senki nem gondolja. Még akik kitalálták, azok sem. Provokálónak meg véletlenül sem mondanám.


Engem sokkal inkább kiakasztanak az indirekt üzenetek. Ez a tipikus anya sminkben, belőtt hajjal, vasalt ruhában áll neki wc-t pucolni, mosollyal az arcán. A férj minden esetben egy mentálisan retardált gyerek szintjén van, a gyerekek meg összedzsuváznak mindent.


Szerintem akkor állna meg a világ, ha egy reklámban apa megkérdezné, hogy mikor van kész a vacsi, és anya azt válaszolná, hogy ha segítesz, akkor hamarabb.

2011. ápr. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Robitusszin!

;)

2011. ápr. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!