Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok ilyen a férjemmel?

Miért vagyok ilyen a férjemmel?

Figyelt kérdés

A férjem egy csodálatos ember. Jobbat akkor se tudnák elképzelni, ha én "raknám" össze. Soha nem veszekedtünk még semmin, persze neki köszönhetően.


Sajnos én olyan vagyok, ha rámjön, a fába is bele tudok kötni, hogy nem elég zöld a levele. Mindig találok valamit, ami nem jó, nem tetszik stb. a férjem szó nélkül tűri minden ilyen rigolyámat. Addig élezem a helyzetet, még mindig sikerül szegényt megbántanom. Utána megbánom, sajnálom, és fogalmam sincs, miért csinálom. És bevallom, csodálom, amiért még velem van. Én már rég elhagytam volna magam, ha az ő helyébe vagyok. Ezért el is határoztam, hogy megváltozok. És kicsit sikerült is, már nem hisztizek annyit, nem kötök bele mindenbe, de azért még mindig előfordul.

Nagyon félek, hogy egyszer betelik a pohár, és tényleg elhagy, és nem tudom, miért viselkedek így vele.


2011. ápr. 6. 21:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Hülyék a nők;-) Én is ilyen vagyok, de csak menstruáció előtt. Egy sárkány, egy idióta, egy akasztani való görény. De igenis erőt veszek magamon, és nem nyitom ki a számat, nem bántom meg a kreált hülyeségeimmel. Nekem nagyon sokat segített a pozitív változásban, hogy a párom anyja ugyanilyen s*ggfej, és semmi esetre sem szeretnék olyan lenni mint ő. Sőt bármilyen szeretnék csak olyan nem. Mindig ezt tartom szem előtt. Bevált.
2011. ápr. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Nálam is volt tavaly ősszel egy olyan időszak, amikor szegény férjem nem tudott nekem jót tenni, ha a feje tetejére állt, akkor se. Kötöszködtem vele, mindenért őt hibáztattam. Igaz, ő azért egy idő után nem hagyta magát, és neki is eldurrant olykor az agya. Akkoriban jártam a terhességem elején és nem akartuk, h ilyen stresszben teljen a babavárás meg később a gyereknevelés, ezért kerestünk egy párterápiával foglalkozó pszichológust. 1X voltunk csak nála, mert olyan jól rámutatott a probléma lényegére, h észbe kaptunk, és igyekeztünk változtatni az insrukciói alapján. Nem mondom, h minden tökéletes lett azóta, de ég és föld a pár hónappal ezelőtti viselkedésünkhöz képest.
2011. ápr. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Mi nõk idiótàk vagyunk!talàn?:):)
2011. ápr. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!