Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon gáz? (Kérdésed túl...

Nagyon gáz? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
17/f vagyok és mostanság mindig arra vágyok,hogy legyen egy saját gyerekem.Mióta egyszer azt álmodtam,hogy gyerekem van azóta folyton erről álmodok.Nagyon gáz,hogy ilyen fiatalon fiú létemre ilyenekre vágyok? Mikkor a barátnőmnek ezt elmondtam egyből szakítani akart és szakítottunk is pedig kb.3 éve járunk. :-(
2011. ápr. 6. 20:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem gáz, én ezt 14évesen éltem meg. Természetesen azért 17évesen még tessék várni picit! :)

De ha barátnőd emiatt elhagyott - már ha nem azt mondtad neki, hogy azonnal kell a gyerek - akkor ne bánkódj miatta! Én most kezdtem a baba projektet, és hát írtó nehéz volt eddig várni, de kell valami alap is, nem lehet csak úgy a bizonytalanba gyereket szülni 21/L

2011. ápr. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
48%
Már ne haragudj, de a volt barátnőd nem komplett. Amúgy nálam is ez van, csak még gázabb, mert én 14L vagyok. :S
2011. ápr. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%
Jézusom a barátnőd ezért elhagyott,figyelj akkor nem is szeretett igazán téged és nem is érdemel meg,még 3hónapot sem dobnék el nem 3évet.teljesen normális,hogy ilyenről álmodsz,ilyenre vágysz hisz a család kell mert boldogságot hoz az életbe,igaz nálad még elégé korai lenne,de elmélkedni,álmodozni,beszélgetni róla lehet,sőt kell is :-)
2011. ápr. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Édes vagy!

Szerintem nem gáz, és a bnődnek inkább a nyakadba kellett volna ugrania. Persze érthető a reakciója, nem kellett volna így letámadnod szegényt, biztos szívrohamot kapott. Amúgy hogy tálaltad a dolgot?

Gondolom még suliba jársz, tehát nem sok esély van rá, hogy egy esetleges terhesség alatt megfelelő körülményeket tudj teremteni egy kisbabának...?


Én már idősebb vagyok, és most lett gyerekünk, nagyon bánom, hogy nem előbb, mert csodálatos dolog szülőnek lenni, és látni ahogy a kicsikéd, aki belőled egy darab növekszik, nyílik a értelme, külön kis egyéniség.


De ez mellett irtó nagy felelősség, és nulla energiánk, és időnk van, mióta Ő itt van. Tudom nem szép dolog, de anyagilag is elég megterhelő.

Szóval szép amit érzel, de nagyon fiatal vagy még, kicsit éljél, bulizzál, adj egy kis időt magadnak, és teremtsd meg a hozzávalókat, hogy családod lehessen.


De nagyon nagyon aranyos vagy, egészen különleges dolog ez egy 17 éves fiútól. :-)


Minden jót kívánok Neked!

2011. ápr. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 habibi ***** válasza:
100%

szia, szerintem sem gáz, sőt, inkább édes :)

a barinőd meg nem tiszta h. ez miatt szakított veled. Egyébként a párom is olykor felhozza a baba- témát, de még várunk vele, mert Ő 21 én meg 18 és mindketten egyetemisták vagyunk még (és még leszek kb. 6 évig :S )

2011. ápr. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
49%
Nem gáz, csak furcsa. Egyébként számomra érthető, hogy a barátnőd bepánikolt, lehet, hogy jobban meg kellett volna beszélni. Gondolj bele, az szép és jó, hogy te gyereket akarsz, de egyrészt MAJD a barátnődnek kell megszülnie, és ha te meg megunod a babázást, neki kell felnevelnie. Érthető, hogy nem akar ekkora felelősséget vállalni ilyen fiatalon csak azért, mert te álmodozol.
2011. ápr. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Előzővel egyetértek.

Ezért viszont nem kellett volna szakítanotok (bár lehet így a jobb, lehet ő egyáltalán nem akar) hanem megbeszélni a dolgot részletesebben. Remélem nem estél neki, hogy márpedig most gyereket akarok és kész, mert ha mégis, akkor nem csoda, ha lelépett.

Ne aggódj, majd találsz másik lányt, és maradj őszinte, inkább ne maradjatok együtt, mint bárki is sérüljön sőt a végén a gyerek ! Ne siettesd, mert csak magadat idegeled talán vele. Még azért elég fiatal vagy, szép és jó a gyerek, de őrült nagy felelősség, érzelmi, anyagi, és türelemjáték.

2011. ápr. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors és a sok választ.


Nem támadtam le egyből,hogy nekem most kell azonnal.Mármint hirtelen benyögtem neki,hogy tök jó lenne egy kis baba meg minden,de nem azt mondtam neki,hogy azonnal akarok egyet.Csak annyit mondtam neki,hogy tök jó lenne ha lenne egy gyerekünk,persze előtte érettségi,esküvő stb...


Viszont megkérdeztem pár lány barátomat és ők azt mondták,hogy ő csak egy ilyen ürügyre várt,hogy szakíthasson velem.Mind1 nem is hiányzik annyira a csaj,mert kicsit furcsa személyiségű volt,de ez most nem fontos.De a jó benne,hogy miután ezt elmondtam egy csomó haveromnak egy csomó lány hajtott rám a suliban. :D

Csak az a gáz,hogy mind idősebb mint én :-(

2011. ápr. 6. 22:01
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Idősebbeknél viszont talán hamarabb elérheted majd e vágyadat :-)
2011. ápr. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hidd el,lesz olyan lány a Te korosztályodból,aki imádni fog ezért. Én is biztos halytottam volna ennyi idősen olyan srácra,aki szeretne babát. Sőt! Még az én korosztályomból is odalennék bárkiért,aki ilyet mond. A volt páromat is úgy szúrtam ki,hogy a kishúgával volt kettesben az állatkertben. Sok lány odavan az ilyesmiért.

Remélem hamar megtalálod az igazit. Ja,és egyáltalán nem gáz!!!

2011. ápr. 10. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!