Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért ilyen a...

Szerintetek miért ilyen a legjobb barátnőm?

Figyelt kérdés

Van egy srác ismerőse, akinek bejövök. Tök helyes a srác, de mióta megtudta, hogy kölcsönösen bejövünk egymásnak, ilyen kicsit közömbös, kicsit bunkó lett. Fogalmam sincs, miért. Megkérdeztem, hogy mi baja van, az mondja, semmi, de mégis nagyon bunkó. Már ismerem ezer éve, tudom, hogy akkor ilyen, ha valami baja van. Szerintetek az, hogy a srácnak bejövök? Erről én nem tehetek..különben is, a barátnőmnek is van pasija, meg nem is tetszik neki a srác. De most nagyon szarul érzem magam, nem tettem semmi rosszat.

17/L


2011. ápr. 6. 19:52
 1/8 anonim ***** válasza:

1. lehet nem is olyan jó barátnőd, mint hiszed. ilyen nekem is volt. sok.


2. attól, hogy van barátja, még lehet neki is tetszik a srác, esetleg irigy rád


3. sok barátnő ebben is verseny lát, és esetleg rossz szemmel nézni, hogy már neked is lenne valakid

2011. ápr. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ja :)
2011. ápr. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

az meg hogy neki nem tetszik, hát....


ha neked lenne barátod, tetszene egy srác, aki tetszik a barátnődnek is, te bevallanád, ha rákérdezne, hogy neked is tetszik?? - mert én nem.

2011. ápr. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igazából minden srácról tudok, aki bejön neki. Ilyeneket mindig megbeszélünk, az az első, hogy elmondja. Ezzel a sráccal meg csak együtt sportol, de igazából nincsenek is annyira jóban. És ezért nem értem, hogy miért baj az neki, ha egy srácismerőse odavan értem.
2011. ápr. 6. 20:15
 5/8 anonim ***** válasza:

egyszerűen irigy, féltékeny

szerintem

2011. ápr. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Tudjátok ez nekem nagyon fáj, nagyon rosszul érzem magam emiatt. Nem értem, hogy mi rosszat tettem, tényleg semmit nem csináltam, ami miatt haragudhatna, és ha tényleg az a baja, hogy végre flörtölök valakivel, akkor nagyon ki fogok akadni.
2011. ápr. 6. 20:32
 7/8 anonim válasza:

odavanérted?:D

nem lehet h te változtál meg ugy hogy ezt nem tudja máshogy kezelni csak negatív magatartással?

2011. ápr. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát nem hiszem, mivel csak 1 hete tart ez az egész:) Azóta ilyen, mióta említettem neki a dolgot.
2011. ápr. 6. 20:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!