Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van kabala figurád? Ha igen...

Van kabala figurád? Ha igen mi az, miben segített Neked? Én, hogy válasszak?

Figyelt kérdés
Köszi a válaszokat:P
2011. ápr. 5. 13:08
 1/10 anonim ***** válasza:

A kabala figura gyerekes és java részt a gyerekeknek van!

Nehezen képzelek el egy felnőttet kabala figurával.Egy felnőttnek inkább csak személyes tárgyai vannak amik kedvesek számára!

2011. ápr. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én épp gyerek vagyok:D 12/L
2011. ápr. 5. 13:14
 3/10 anonim ***** válasza:
Egyszerűen megnyugtat a tudat, hogy nálam van, nagyrészt ebből áll az ereje. Egy nyaklánc, vagy azon egy különleges medál, vagy kő tökéletes, az tényleg mindig veled lehet.
2011. ápr. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Egyébként ha a kabala gyerekes fogalom, akkor hívjuk inkább talizmánnak, sokkal szebb, nem?:)
2011. ápr. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A kabalát nem választja az ember így direktbe :)) Épp fordítva van: ha van egy tárgy ami ha nálad volt akkor szerencséd lett, vagy jó dolgok történtek, akkor az a te szerencsefigurád. Direktbe választani gyerekek szoktak amolyan kis barátot :)
2011. ápr. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,már tudom is, hogy mi.Volt egy nyakláncom ma levettem, mert csak balszerencsét hozott, és levettem, hátha a medálja jó.És milyen érdekes, kaptam egy piros pontot, mert jó lett a feladat:P
2011. ápr. 5. 13:22
 7/10 anonim ***** válasza:

10.szülinapomra kaptam egy ezüst láncot egy madárkás medállal,azt azóta is hordom

(ha nem illik a ruhámhoz,akkor pénztársámban)


illetve most már 4 éve egy 15Ft-ba kerülő műanyag kis piros szivet hordok magammal,és párom is


23/N

2011. ápr. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem a gesztenye a kabalám!Minden helységbe tettem,illetve van a táskámba autóba stb!Azt hallottam elűzi a gonoszt.Nálam bevált,pedig egyáltalán nem vagyok babonás!!
2011. ápr. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat=)
2011. ápr. 5. 14:32
 10/10 anonim ***** válasza:
Az én kabalám egy kis fekete plüss ördög. Az érettségin is velem volt és segített. :) Engem nem érdekel ha valaki gyerekesnek tartja mert én tudom, hogy szerencsét hoz.
2011. ápr. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!