Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mekkora annak az esélye hogy...

Mekkora annak az esélye hogy lebukok/lebukunk? Hagyjuk inkább és még várjunk? :\

Figyelt kérdés

Nemtudom melyik csoportba írjam, ezért írtam ide...

17 éves lány vagyok.A barátom is 17 éves.4hónapja vagyunk együtt, de anyuék nem engedik hogy együtt aludjunk.A barátom 80 kmre lakik tőlem...tehát 2 és fél órás út.Kitaláltuk, hogy most névnapján náluk alszunk.Barátnőm is 100%-osan falazna.Azt mondanánk, hogy nála alszok,mámrint a legjobb barátnőmnél.

Szerintetek ez kivitelezhető, vagy nagyon lebukhatok??: SS

Előző barátommal 1 év 2hónap után engedték az együtt alvást..

Fontos lenne..: )) Köszi előre is.: D


2011. ápr. 3. 18:16
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Ja, lehet hogy a bzmottal utazik:D

Egyébként én megtenném a helyedben, bár én sosem voltam egy könnyű eset, főleg kamasz koromban. Igaz nekem ennyire nem voltak vaskalaposak a szüleim. Talán előtte megpróbálnék velük beszélni, meggyőzni őket, de ha nem engedik, próbáld meg. Ha meg kiderül, mondd el nekik, hogy nagyon sajnálod, de annyira szereted a barátodat, és annyira vágysz a közelségére, hogy ezért tetted.

2011. ápr. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
50%-50%.Több infó kéne odatelefonálgatósak v nem?Mert ha máskor is aludtál a barinőddel és nem is kerestek akkor sztem most se fognak!De ha meg odatelefonáltak akkor ne reménykedj!Mindenesetre izgi dolog!
2011. ápr. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Szerintem túl lelkiismeretes vagy ahhoz, hogy ne bukjatok le. Miért nem kötsz kompromisszumot, és vagytok együtt egész nap? Estére meg szépen hazamész, mintha mi sem történt volna..
2011. ápr. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
58%
De ez mi ez már, hogy egy 17 éves lány a !! barátnőjénél alszik és ehhez hívják fel a lány ellenőrizgetni? komolyan mondom..
2011. ápr. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

háááttt...

anno ennyi idősen én is kamuztam ilyen dolgokban anyumnak. nem azért, mert nem engedte volna, hoy fiúnál aludjak, csupán a fiatalemberek személyével volt gondja :D


engem nem csekkolt non-stop, szóval ha a szüleid nem aggódós típusok, akkor menni fog.


egyébként tényleg érdekesek a szüleid. ennyi idősen ez már nem olyan dolog, pláne ha már volt előtte is barátod, sejthetik, hogy nem sakkozni fogtok...

2011. ápr. 4. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
tuti hogynem, voltak már ennél bonyolultabb dolgok is :)
2011. ápr. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Én csak azért nem merem azt mondani h nyugi biztos nem mert 1: nem ismerem a szüleid tulajdonságait ezt valójában csak te tudod megállapítani őket ismerve h mekkora esélyed van náluk a lebukásra! 2:Nálam akkor amikor simliztem ha nem is buktam le de mindig érvényesült Murhy törvénye és max egy hajszál választott el a bukástól!Engem sem ellenőriztek különösebben erre pont akkor jutott anya eszébe vmi azzal kapcsolatos dolog!Nem merem azt mondani h nem mert még ha amikor a barinődnél aludtál és akkor nem hívogattak mivan ha mégis eszébe jut mondjuk jó éjszakát kívánni v megkérdezni h h vagytok!Tudom h hülyén hangzik de az én anyám ilyen!Nem ellenőriz amikor nincs semmi amkior meg gáz van hiába nem lát rajtam semmit pont akkor jut az eszébe kb!Pl diginaplónál!Ha nincs semmi akkor nagyon ritkán nézi!Ha van vmi rossz ami bent van és még nem mondtam el!Egy idő után eszébe jut és belépünk!Már kicsi koromban is még ha a hosszabb úton jöttem haza barátnőméktől arra is rájött legtöbbször mert akkor az esetek többségében pont akkor volt kint mondjuk kiporolni a szőnyeget v beszélgetni!Szal kb majdnem minden kiderült amit nem akartam h kiderüljön ezért nem tudok tanácsot adni mert nem tudom milyenek meg te h jártál annak idején a simlisebb dolgokkal!
2011. ápr. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Igazából, eddig ahányszor másnál aludtam mindig felhívott jóéjszakát kívánni..Ezért is félek egy kicsit.Vagy ha éppen eszébe jut hogy hazakell jönnöm valami nagyonfontos dolog miatt akkor barátnőm ittlakik kb. fél órára..És nem tudom azt mondani hogy 2 óra és otthonvagyok.Egyébként Pilisszentivánról és Taksonyról van szó.Tehát 2 vonat+metró..plusz még állomástól séta, szóval simán van 2 és fél óra..: SS

Köszönöma válaszokat.Átgondolom hogy megéri-e..és leülök megpróbálom megbeszélni velük is ezta dolgot..:)

2011. ápr. 10. 21:31
 19/19 anonim ***** válasza:
Tudod akkor tuti lebuksz hacsaknem megbeszéled velük szépen h légyszives ne hívjon már úgy mint szokott nagyon zavaró elrontja a bulit!V sztem próbálkozz mással!
2011. ápr. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!