Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennnyi esélye van annak hogy...

Mennnyi esélye van annak hogy lebukok?

Figyelt kérdés

hogyha a naplóba berírtam egy jegyet...nem feltűnő, d mégis ha észre veszi az adott tanár hogy egyel több jegyem van( de az én tanárom nem is íja fel magána)vagy hogy nem az ő írása...akkor nem úszhatom meg annyiva hogy lehet véletleül egy másik tanár írta be jegyet (tehát elíta)...

olyan hülye vagyok, basszus úgy szégyellem magam, csak bepánikoltam mrt elég rosszul ltam( mondjuk nem bukásra)....vélmények?:(


2011. máj. 10. 13:18
 1/9 anonim ***** válasza:
szerintem nyugi, ha észreveszi a dolgot biztos hogy azt fogja hinni hogy másik tanár írta oda. De azért máskor ilyet ne csinálj.
2011. máj. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem fogja észrevenni pláne most évvégén egy tanár sincs képben, hisz annyi osztályban tanítanak. Azt se tudják sokszor mit kell tanítaniuk -.- Ha meg esetleg 5% esélyed van, hogy lebuksz, akkor mondhatod, hogy elírta valaki.
2011. máj. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
okés..kösziii! mindekinek! lenyugodtam...már csak az a kérdés hogy nem e jár el alakinek a szája..:S
2011. máj. 10. 13:38
 4/9 anonim ***** válasza:
Azért ez kicsit durva kockázat a semmiért. Ismerőseimnek elfogyott a pénze, "poénból" játékfegyverrel kiraboltak egy benzinkutat 5 évet kaptak fejenként a negyvenezres zsákmányért. Nyilván ez más téma de szerintem mindig mérlegelj mielőtt cselekszel és akkor nem kerülsz feleslegesen bajba
2011. máj. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nálunk is volt, akik beírtak így jegyet. Én sosem mertem.

2-t kirúgtak, de a nagy része megúszta.

2011. máj. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy a napló okiratnak minősül e, attól függ a büntetés
2011. máj. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
49%
Hányan látták? Hogyha nem olyan feltűnő a jegy, tehát pl. 1-es tanuló vagy és 5-öst írtál be, akkor szerintem nem fog kiderülni. De ha mégis, akkor tagadd le. Akik látták, beszéld meg hogy ne mondják el neki, cserébe ígérj nekik vmit, mondjuk megcsinálod a házijukat vagy vmi:P tehát ha nincs szemtanu akkor nem tudják rádbizonyítani, de ehhez higadtan le kell tagadni
2011. máj. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Milyen jegyeid vannak, és milyet írtál be?...

Mert azért ha tele vagy kettesekkel meg karókkal, akkor elég feltűnő egy 5-ös...

2011. máj. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
jó tanuló vagyok, nem túl feltűnő, köszönöm szépen a válaszokat
2011. máj. 15. 14:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!