Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mekkora annak az esélye hogy...

Mekkora annak az esélye hogy lebukok/lebukunk? Hagyjuk inkább és még várjunk? :\

Figyelt kérdés

Nemtudom melyik csoportba írjam, ezért írtam ide...

17 éves lány vagyok.A barátom is 17 éves.4hónapja vagyunk együtt, de anyuék nem engedik hogy együtt aludjunk.A barátom 80 kmre lakik tőlem...tehát 2 és fél órás út.Kitaláltuk, hogy most névnapján náluk alszunk.Barátnőm is 100%-osan falazna.Azt mondanánk, hogy nála alszok,mámrint a legjobb barátnőmnél.

Szerintetek ez kivitelezhető, vagy nagyon lebukhatok??: SS

Előző barátommal 1 év 2hónap után engedték az együtt alvást..

Fontos lenne..: )) Köszi előre is.: D


2011. ápr. 3. 18:16
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem 50% ,hogy lebuktok és 50%,hogy nem.
2011. ápr. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
67%

Nem értem az ilyen szülőket, ha egyszer már megengedték csak másvalakivel akkor most mit problémáznak, szerencsétlen gyerek hogy igazodjon így ki rajtuk.

csak a szüleidtől függ, ha olyan odatelefonálgatós típusok akkor igen, ha nem szoktak akkor meg nem fogtok lebukni.

2011. ápr. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
50%
hát hogyha a barátnőd ezt mondja, akkor oké, de mivan ha anyudék felhívják az ő szüleit?? a szülők ilyenbe nem szeretnek falazni: /
2011. ápr. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
93%
A következő válaszolók nagyon le fognak b@szni Téged is, engem is.De akkor is azt gondolom, hogy fiatal vagy, és szerelmes, éld ki magad.Lehet, hogy nem ő lesz az Igazi, de most ő az aktuális, vele kell lenned, meg kell ismerned.Lehet hogy így 17 éveskén sok az a 80 km, de a saját tapasztalataimból kiindulva gondolom, hogy akkor sem engednének vele aludni, ha a szomszédban lakna.Szerintem próbáld meg, de a barátnőddel is alaposan beszéljétek meg a tervet, mert ott a legnagyobb a lebukás esélye.
2011. ápr. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
33%
de mi van akkor ha lebuktok? ugye nem azt gondolják a szülők, hogy kártyáztok? ennyire nyilván nem naivak
2011. ápr. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
84%
Ha a barátnőddel nem túl gyakran találkoznak a szüleid, a szüleivel pedig egyáltalán nem, akkor szerintem nem buktok le. Ha gyakran, és jó viszonyban vannak, akkor esélyes.
2011. ápr. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Ha amúgy Anyudék nem keresnek, és nem bakiztok valami hatalmasat, akkor lehet esélyetek.


De vigyázzatok.. hamar el tud veszni a varázs.....


Hol laktok, hogy 80km-t két és fél óra alatt tesztek meg? Vonattal járok dolgozni, és egy óra alatt bent vagyok picit több, mint 80km-ről. Mondjuk ha busz..? Az durva...

2011. ápr. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
És ha a szüleid felhívnak, és a barátnődet kérik a telefonhoz? Akkor mit mondasz? Vagy ha esetleg elmennek a barátnődhöz, és te nem vagy ott..? A nővérem is próbálta ezt, de úgy emlékszem a második alkalom után lebukott. Ha most lebuksz, akkor lehet, hogy örökre búcsút mondhatsz az ottalvósdinak, vagy esetleg a barátodnak is! Döntsd el, melyik a fontosabb!
2011. ápr. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
gondolom a kis piros vonattal... 2 és fél óra egy 80km-s út.
2011. ápr. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
Hát ha a barátnőd nem árul be, akkor elméletileg simán kell mennie!
2011. ápr. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!