Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőm vagy tesóm ballagásár...

Barátnőm vagy tesóm ballagására menjek?

Figyelt kérdés
5 hónapja vagyunk együtt, 18F
2011. ápr. 3. 17:15
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
Tesódéra!
2011. ápr. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
0%

"A volt barátom öccsének"


Tessék itt van, ribancból lesz még ezer, de a testvéred örökre a testvéred lesz.

Lehet, h rá két hétre szakít veled, akkor mit fogsz mondani? hogy ja hát nem mentem a tesó ballagására, mert az akkori barátnőmén voltam, akivel együtt voltunk pár hónapot??

Még ha évek óta együtt lennétek, de egy 5 hónapos kapcsi?

Felfogod te egyébként, h miről beszélsz?

Szerintem nem kellene csodálkoznod, hogy sokan hülyének néznek.

2011. ápr. 4. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
Mit izéltek, egy kis influenza barátom, és elkerülheted mindkettőt kellemetlenségek nélkül. Jöhetnek a mínuszok.^^
2011. ápr. 4. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
100%

00.34-nek Te meg menj anyádba! Milyen alapon ribancozol le valakit, akiről annyit tudsz, amit 5 sorban leírt az illető? Nem fogom részletezni a dolgokat, mert nem tartozik a témához, de a ribanc kifejezés és én igen távol állunk egymástól.

Egyébként meg szövegértésből vehetnél egy általános iskolai gyorstalpalót, mert én is pont azt írtam, h az öccse ballagására menjen el a kérdező (sőt, anno a barátomat is erre bíztattam)...

2011. ápr. 4. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
0%

De Te is vehetnél egy gyorstalpalót, mert én sehol nem írtam, hogy Te arra biztattad a volt kanidat, h menjen a tiédre.

Csak utaltam rá, h szétmentetek és ezért érdemes inkább a családtagéra menni.

Azt meg soha nem Te fogod eldönteni, h ribanc vagy, vagy sem, hanem a környezeted.

Szokj hozzá;)

2011. ápr. 4. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
Ok, még annyi, h te a környezetem mely részébe tartozol? Mert 20 évesen két -komoly- kapcsolattal nem hiszem, h tipikus ribanc alkat lennék. (Főleg, ha ne adj' Isten, azt vennénk alapul, hogy manapság már 13 évesen is divatos élni a nagybetűs életet..)
2011. ápr. 4. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
Két komoly kapcsolatban is félre lehet lépni:)
2011. ápr. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!