Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőm vagy tesóm ballagásár...

Barátnőm vagy tesóm ballagására menjek?

Figyelt kérdés
5 hónapja vagyunk együtt, 18F
2011. ápr. 3. 17:15
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:

Szia!

Teljesen egy időpontban lesz? És a 2 helyszín messze van egymástól?

22N

2011. ápr. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 A kérdező kommentje:
totálisan egy időpontban lesz...
2011. ápr. 3. 17:56
 23/37 anonim ***** válasza:
93%

a tesódéra ez logikus..

a csajod úgyse törődne ott veled, hanem a virágokkal meg a CSALÁDJÁVAL meg az osztályával..te csak dísz lennél ott.

a tesódnak sokkal fontosabb hogy ottlegyél.

2011. ápr. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
93%
Már nem azért, de ez nem kérdés. Válaszd a tesódat, egy igaz barátnő ezen nem sértődhet meg. Szerintem alap, hogy először a család.
2011. ápr. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
100%
Ha az én barátom a tesója ballagására menne én megérteném. Sőt, rosszul is érezném magam, ha az enyémre jönne el, tesójáét meg kihagyná. Azért csak a család az első.
2011. ápr. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 A kérdező kommentje:

A válasz írója 71%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:59


ebben van ráció.

2011. ápr. 3. 18:06
 27/37 anonim ***** válasza:
100%
szia! egyértelműen a testvéredére,azért is mert egy ballagás családi esemény,és hát a barátnőddel csak 5 hónapja vagy együtt az semmi,hidd el barátnőd lehet akár még 100 testvéred mindig a testvéred lesz,ráadásul sokkal hamarabb ismerted,viszont vegyél ajándékot a barátnődnek is ha meg nem érti meg akkor annyit is ér!21L
2011. ápr. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
100%
Ballagás szempontjából mindenképp a tesódéra menj! Viszont, ha a tesód csak az általános iskolából ballag, akkor meggondolandó (persze csak akkor, ha a barátnőd középiskolás). A ballagási vacsinál/ebédnél viszont szerintem nyugodtan menj a barátnődére (ha lesz), mert az kevésbé fontos, inkább csak "illendő" számba megy.
2011. ápr. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
78%

22N vagyok, hát ha egy időpontban lesz, akkor szerintem menj el a tesódéra és utána a családi vacsira(vagy ami lesz tartva a sulis ünnepély után) és mindezek után menj el a barátnődhöz egy csokor virággal vagy azzal, amit szánsz neki és ünnepelj vele. Persze ne éjjel, azt már tuti megérti a családod, ha kicsivel előbb lelépsz a vacsiról.

Szerintem ez a legideálisabb megoldás. De dumáld meg a többiekkel is!

2011. ápr. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
100%
TESÓDÉRA
2011. ápr. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!