Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőimnek tetszik a pasim,...

Barátnőimnek tetszik a pasim, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a pasim jóképű..és sok csajnak tetszik. De nem tudom, hogy miként kezeljem azt, hogy a két legjobb barátnőmnek is bejön. Nem feltünően csinálják, de ismerem őket..zavarban vannak, kacarásznak a párom előtt. Sőt, olykor még fel is hívják azzal az ürüggyel, hogy pl. közeledik a születésnapom, névnapom, karácsony..és hogy mit vesznek..stb. Nem akarom túlreagálni a dolgot, de éreztetni szeretném, hogy látom amit látok:) A párom is észrevette, de ő csak nevet ezen és legyezgeti a hiúságát.
2011. ápr. 3. 16:09
 1/4 anonim ***** válasza:
"de ő csak nevet ezen és legyezgeti a hiúságát' Neked is pont ezt kellene tenned.
2011. ápr. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 yuda ***** válasza:
Fesd be kékre :D
2011. ápr. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Azért vigyázz nagyon! Én vakon megbíztam a barátomban és a barátnőmben is. Már régóta nem vagyok együtt az akkori barátommal, de a barátnőm még megvolt. Pár hete összefutottam a volt barátommal, és röhögve mesélte, hogy lefeküdt azzal a bnőmmel, mikor még együtt voltunk. Először nem akartam elhinni, hogy ekkora aljas k. a barátnőm, de mint kiderült, igaz volt. Nem mondom, hogy ez veled is megtörténik, de legyél elővigyázatos, ne adj túl sok alkalmat, hogy találkozzanak egymással. Tudod, az ördög sosem alszik.
2011. ápr. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindig legyél a párod mellett ha mások is vannak a közeletekben!!Akkor látják mások is h.milyen jól megvagytok együtt!!Én is ilyen cipőben vagyok...de nekem segít az h.a párom szeret...és ezt kimutatja mások előtt is!!Legyél optimista és légy büszke arra h.a te párodat senki nem veheti el tőled:)
2011. ápr. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!