Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a legrégebbi emléked a...

Mi a legrégebbi emléked a gyermekkorodból?

Figyelt kérdés

Hány éves voltál akkor?


Én 3-4 éves lehettem amikor odafutottam anyukámhoz,ez maradt meg legrégebbi emlék...


2011. ápr. 2. 11:55
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Nekem a legkisebb kori emlékem az volt (amire én emlékszem) amikor jöttünk ki az orvosi rendelőből anyukámmal és ilyen kis motorral motoroztam a járdán és elkérte az egyik gyerek és muszály voltam neki odaadni.De még van nagyon sok élményem.Ott már 6-7 éves lehettem amikor csínyeket követtünk el az unokatestvéremmel:)
2011. ápr. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is kórházzal kapcsolatos, én is olyan 3 éves forma lehettem. Nekem a mandulámat vették ki. Emlékszem mikor altatás után át tettek egy másik ágyra, emlékszem, hogy vért köpdöstem mindenhová, és emlékszem egy rossz gyerekre, aki a szobatársam volt és mindig ellopta a székem (rácsos ágyban aludtunk és ha leengedték az ágyrácsot, akkor csak egy szék segítségével tudtunk lemászni az ágyból, na ezt a széket lopták el tőlem). Én akkor sokat sírtam. De nem emlékszem senkinek az arcára. Se a rossz gyerekére, csak sejtésem van, hogy lány lehetett, se az orvoséra, se senki máséra.
2011. ápr. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Nekem amikor kivették a mandulámat elbújtam az asztal alá az orvos elől:) Olyan 3 éves lehettem.
2011. ápr. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
érdekes hogy a legtöbb élmény kórházi:-(
2011. ápr. 2. 12:15
 15/25 anonim ***** válasza:
Nekem is vannak emlékeim,óvodából is :-)Csak az a fura,hogy pl:az elmúlt 2évről van amire nem emlékszem a gyerek koromra meg igen :-)
2011. ápr. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Én arra emlékszem amikor az egyik ovónéni mindig mondta h vegyünk példát a középsős csoportosoktól pedig én mindig jó voltam.:'( (3éves lehettem körülbelül)


Aztán amikor nem tudom hogy mennyi idős lehettem,de elég pici,és a mamámnál aludtam az unokatesómmal.Volt pár barbim és avval játszottunk,és rávett hogy a sellő barbimnak vágjam le az uszonyát és akkor olyan lesz mint egy kis szoknya. Levágtam,de utána nagyon megbántam és sírtam.:/ Aztán álmosak voltunk és lefeküdtünk,letettük a barbikat az ágy mellé,és valamitől nagyon elkeztünk félni. Folyton a redőnyre nézegettünk,majd megtanította nekem a főimát(mi atyánk ki vagy a mennyekben....)

Aztán felvettük a barbikat magunkhoz,és bebújtunk a takaró alá. Utána megtanított nekem egy dalt,aztán azt hittük h már reggel van és kiderült h mégcsak 10perc telt el a lefekvésünk óta.:D


14L

2011. ápr. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
1,5 éves korom körül amikor kilyukasztották a fülem.
2011. ápr. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Két hónappal 3 éves korom előtt, mikor a kisöcsémet hoztuk haza a kórházból. Emlékszem, hogy ott volt mellettem anyu ölében a hátsó ülésen.

Arra is emlékszem, amikor a fülemet kilőtték. Emlékszem egy fodrászatba kellett menni, még arra is emlékszem. Nem negatív élményként maradt meg, egyszerűen csak megmaradt.

Most kérdeztem meg anyukámat, melyik volt előbb, a fülbevalós előbb volt, úgyhogy kb 2 és fél éves lehettem akkor.

2011. ápr. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Emlékszem az éjszakára, amikor anyu elviharzott egy veszekedés után:( 2.5 éves voltam, mert akkor volt fél éves az öcsém, és közöttünk kerek 2 év van (14 nap eltéréssel:D) Emlékszem, hogy mentünk anyuval a bölcsibe öcsiért, hatalmas bársonyfüggöny volt a bölcsiben, és picike csapok, emlékszem, ahogy a pelenkázóra rakta anyu öcsit, ahogy húzta a szandálját. Emlékszem, hogy sokat ettünk egy étteremben, akkor még nem volt öcsi, csak a nővérem, aki majdnem 2 évvel idősebb nálam, emlékszem, hogy beleesett a szökőkútba, mert inni akart belőle, és hogy mekkorát röhögtem rajta:D Emlékszem egy állandóan visszatérő álmomra, ami közvetlenül apuék válása után volt. Nem sokkal az után, hogy a veszekedés után elviharzott anyu otthonról, majd két rendőrrel tért vissza, és elvitte anyu öcsit.:( Emlékszem, amikor bilire szoktattak, és én nem akartam ráülni (2 éves koromra szobatiszta voltam)
2011. ápr. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
2 éves lehettem, mikor mama elvitt a bölcsibe, hogy játsszak a többiekkel. Nem voltam bölcsis, csak néha bevihetett, hogy közösségben legyek (nem volt tesóm). Akkor pl. van olyan emlékem, hogy apukám bejön a fürdőbe, mikor anyu a hajamat mossa, meg hogy hárman ülünk egy padon a kertben és apu gitározik. Ezek 3 éves korom előtt történtek, mert azután hagyott el minket az apám, szóval tulajdonképpen ezek az utolsó emlékek róla. De emlékszem olyanra is, hogy 2 évesen mamámmal mentünk sétálni, de mindig ugyanaz az emlékfoszlány, szóval csak egy mozzanat, ami bevillan. Van sok ilyen kis emlékem, mondjuk biztos azért, mert még csak 17 éves vagyok, nem volt annyira régen, de szerintem ezek később sem múlnak el.
2011. ápr. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!