Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a legrégebbi emléked a...

Mi a legrégebbi emléked a gyermekkorodból?

Figyelt kérdés

Hány éves voltál akkor?


Én 3-4 éves lehettem amikor odafutottam anyukámhoz,ez maradt meg legrégebbi emlék...


2011. ápr. 2. 11:55
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
nagyon sok apróbb emlékem van kiskoromból,talán a legrégebbi az,amikor 2 és fél évesen sérvműtétem volt. Konkrétan emlékszem minden egyes részletre, pedig nem ért traumaként, az ápolónők énekeltek nekem altatáskor,és olyan aprócska voltam,hogy egy nagyobb párnára fektettek. Emlékszem a színekre, minden zöld volt és fehér, az orvosnak pedig szemüvege volt. És emlékszem,hogy a műtét után Anya és Apa vettek nekem mindenféle plüssállatot, a nagypapám pedig egy zöld dínós kulcstartót. :D
2011. ápr. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Állítólag nem emlékszünk a 3 éves korunk előtti eseményekre, de szerintem ezt sokan megcáfolhatjuk.

Nekem az első emlékképem abból az időből származik, amikor 2 éves koromban kórházban voltam. Emlékszem egy szobatársamra, egy eleven, rossz kisfiúra, aki összetörte a bevitt játékaimat, és letépte a macim arcát. Meg emlékszem valami piros ételre. Az ápolónő, aki a kezembe adta, azt mondta, hogy anyukám küldte be. Ennyi.

2011. ápr. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Még két éves sem voltam, amikor apám odajött a rácsos kiságyoz és jóéjszakát kívánt. Biztos vagyok a koromban, mert még nem volt tesóm, aki két évvel fiatalabb.
2011. ápr. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Nekem olyan 2-2,5 évesen amikor anyám terhes volt a hugommal és odafutottam és odaugrottam anyám hasára és ő meg megbüntetett mert én nem tudtam, hogy ezt nem szabad :D
2011. ápr. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Nekem is több emlékem is van, de amit határozottan be tudok azonosítani, hogy ovis korom előtti, az valószínű az oviba iratkozás előtti nyár vagy talán inkább tavasz. Apa valamit pakolászott az autó csomagtartójából, és ott álltam mellette, és kérdeztem, hogy milyen lesz nekem az oviban vajon, és hogy fogom-e szeretni. Azt mondta igen, és igaza is lett. :)
2011. ápr. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

2-3 éves lehettem, és a dédinmén voltunk. Elküldött minket tejért, és csokira is akart adni pénzt, de mi nem akartuk elfogadni mert nem volt sok pénze. (nővéreimmel)


Anyu nem akarta elhinni h emlékszem rá. De nagyon furi volt az egész, mintha időutaztam volna. Egyik pillanatban a dédinél voltam, utána meg már nagy voltam.

2011. ápr. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Szerintem a bölcsis emlékeim a legkorábbiak, több is van, de azt persze nem tudom, melyik történt leghamarabb :) 2 vagy 3 éves voltam. Például arra emlékszem, hogy az egyik kisfiú megette a fikáját :S Meg arra, mikor valami zöld (biztos sóska) főzeléket ettünk és ílyen hosszú asztalnál ültünk és félhomály volt... Meg arra is, hogy valahogy 2 terem volt egybenyitva, ajtóval voltak elválasztva, én ültem az egyik teremnek a végében egyedül és valami építőkockákkal játszottam (a "műveimet" rendszeresen lerombolták -.-') és láttam meg hallottam, hogy az utálatos bölcsisnéni már megint kiabál és féltem.
2011. ápr. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
2-3 évesen mandula műtét.A kórházban volt egy kislány akit ott hagyott az anyukája, mert neki nem kellett,mert rákos volt.Azt hiszem Böbe babának nevezték:)Én nagyon jól elvoltam vele, de rá pár évre meghalt.Mai napig bennem van a kis arca:)
2011. ápr. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
szuper emlékek....:-))Még,még...
2011. ápr. 2. 12:09
 10/25 A kérdező kommentje:

Bocs utolsó,nem olvastam a hozzászólást még amikor kiírtam hogy szuperemlékek:-(

Sajnálom!

2011. ápr. 2. 12:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!