Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom hova tenni magamban...

Nem tudom hova tenni magamban ezt az érzést! Tudnál tanácsot adni?

Figyelt kérdés
A helyzet az,hogy van egy nagyon jó barátom.ő férfi,én nő. Nagyon szeretem(mint barátot) jól érzem magam vele. Képesek vagyunk éjszakákat átbeszélgetni. Azt vettem észre magamon,hogy nagyon vágyom a társaságára,ha tehetném,minden nap találkoznék vele. Nem remeg a gyomrom ha meglátom,nem érzek olyat,hogy azt mondhassátok hogy ez szerelem. Nem is értem magam. Nagyon egy hullámhosszon vagyunk,és ő az a férfi akire felnézek,és minden tulajdonsága imponál. A barátságunk nagyon elmélyült az utóbbi időben,sokszor átölel,meg ilyenek. Hol húzzam meg a határt? Mi az,ami belefér a barátságba? Nem akarok sok lenni,nehogy félreértse. De nem viccelek: minden nap találkoznék vele,ha tehetném.átbeszélgetnék vele majdnem minden éjszakát. Rajongok érte,és hiányzik ha nem látom sokáig. Éreztetek már ilyet?
2011. ápr. 2. 08:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ki mondja meg, mi(lyen) a szerelem?
2011. ápr. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Kezdődik.........
2011. ápr. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez már egy kicsit több mint barátság.
2011. ápr. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Pedig ez egyértelműen barátság mindkettőnk részéről. Szoktunk beszélgetni a "kapcsolatunkról".meg ő amúgy is nagyon közvetlen ember, sok minden belefér egy bizonyos határig.
2011. ápr. 2. 09:17
 5/14 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem nem kezdődik itt semmi. Nekem is volt egy nagyon jó barátom, akivel együtt is aludtam, anélkül, hogy történt volna közöttünk valami. Ő a húgát, én a bátyámat láttam benne, nem a férfit. Felnéztem rá, ittam a szavait, minden tanácsát meghallgattam, és mindígazt tettem, amit ő mondott. Soha még csak célzást sem tettünk egymásnak a sexről. Én békítettem ki őt a barátnőjével, ő a barátommal. Mindent összevetve, nagyon jó kapcsolat volt,ami az én elköltözésemmel szünt meg, de nem végleg, mert e-mail-ban tartjuk a kapcsolatot.
2011. ápr. 2. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
77%

Éreztem ilyet...

igy kezdődik az egész életre szóló szép kapcsolat:)))

"Nem is értem magam" -írod.Hát nem is lehet teljesen megérteni, és ezért is szép. Valami titok mindig marad a mélyén. Mint egy szép költemény, nem lehet racionálisan kifejteni, miért is olyan szép :)

2011. ápr. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
88%

Ez egy érdekes dolog. Sokan rávágnák, hogy persze mert férfi-nő barátság nincs, de ez hülyeség. Szerintem van, embere válogatja és azon belül is minden kapcsolat más.


-Nekem is van olyan férfi barátom, akit nagyon bírok, de úgy nem vonzódom hozzá. Azért ölelgetős beszélgetések nincsenek mondjuk.


-Aztán van olyan, aki először sok éven át a párom volt, de nagyon nem tudtunk együtt élni és olyan szinten kiábrándultam belőle, hogy sose fogom vonzódni hozzá. Viszont már nem haragszom rá és mivel őt ismerem legjobban, barátomnak tartom, bármiről beszélgetek vele még most is és bármiben számíthat rám, ennyi nem több.


-És volt valaki, akivel pár éve beszélgettem nagyon sokat, de már nem tartjuk a kapcsolatot. Neki nagyon bejöttem, mint nő, viszont én vele hallani sem akartam párkapcsolatról. Bele is törődött, és ettől függetlenül annyira jókat beszélgettünk. Aztán úgy hozta az élet, hogy manapság nem látom, nem hallom.

Hiányzik nagyon-nagyon, de nem keresem fel, mert nem akarom, hogy azt higgye, hogy...


Nem tudom én sem mivel magyarázni ez utóbb leírt esetet. Talán az lehet, hogy kell az életembe valaki, akivel olyan jót lehet beszélgetni, mint vele. Illetve azt szeretném, hogy akibe szerelmes vagyok és vonzódom hozzá, vele olyan jót lehessen beszélgetni, mint az említett "egyeddel". És amíg ő nincs megtalálva, addig olyan, mintha ez a barát hiányozna. És sokáig nincs megtalálva, akkor sokan ilyenkor követik el sokan azt a hibát, hogy szorosabb kapcsolatba mennek bele a "baráttal".

Ez azért hiba szerintem, mert nagyon ritkán van az, hogy mindkét fél egyformán értékeli ezt a kapcsolatot és előbb-utóbb valamelyik nagyon meg lesz bántva.

Hacsak nem alakul ki egy olyan tudatos ragaszkodás és tisztelet, hogy ha a jövőben jön egy vonzó szerelmesjelölt, akkor is kitartanak egymás mellett. A szeretet és a jólkijövés is nagyon értékes dolog. Meg sokan mondják, hogy a szerelem úgyis elmúlik.


Mit gondolsz erről?

Neked megvan már az "igazi"???


Tehát én azt mondom, hogy ha ennyire jól megértitek egymást, abból lehetne egy hosszú és értékes kapcsolat, de fontos, hogy kitartsatok egymás mellett. Valami ilyesmi..

2011. ápr. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
nekem is így kezdődött, de aztán megromlott a kapcsolat.. egy éve, hogy reménytelenül szeretem és megszakad a szívem miatta.
2011. ápr. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Ebből nem lesz párkapcsolat,nem is gondolok rá úgy. Mi ketten soha nem is lehetnénk együtt(ezt nem szeretnem bővebben kifejteni miért) . Lényeg az,hogy ha még szerelem is volna,akkor is elnyomnánk.
2011. ápr. 2. 09:45
 10/14 anonim ***** válasza:
Elnyomni a szerelmet.. Vicc :)
2011. ápr. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!