Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyhogy a matektanárnőket...

Hogyhogy a matektanárnőket így meggyűri az élet?

Figyelt kérdés

Volt középsulis matektanárnőm egy 15-20 évvel ezelőtti fényképen még egy szép arcú,csinos nő volt.Ma meg úgy néz ki mint egy 50-es megtört,ráncos úriember.


Az ált. sulis matektanárnőmről nem is beszélve.Annak már akkor olyan feje volt mint az agyonhordott krokodilbőr cipőmnek.Ráadásul olyan haja volt mintha egy sasmadár kuporgott volna a fején.


Volt még egy másik matektanárom is ált.ban.Ő egy látszatra idősebb, markánsan jóképű férfi volt.Csak az a baj hogy Júlia néninek hívták.


Hogyhogy a matek ennyire taccsravágja az embereket a sok év alatt?


Bezzeg a németnyelv tanárnők!Érdekes mód ők mindig olyanok voltak mint ha a playboy címlapjáról ugrottak volna le.Az egyik pedig olyan volt akit egész nap toltam volna,mint a cigány a lopott biciklit.


Érdekes dolgok ezek...


2011. ápr. 1. 15:40
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
Érdekes:D A matektanárnőm németet is tanít, de nem tudom eldönteni, hogy szép vagy nem? A fiúk közül mondták, hogy ők is "tolnák" a többi szerint meg csúnya:D
2011. nov. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim válasza:
hát nem tom...én eleve úgy vagyok vele, hogy aki nő létére matekot tanít az picit lőttfejű.xD Bár nekem volt egy gimiben egyedül élt,a többiek szerint csúnya is volt.2. ban megkaptuk matektanárnak, nagyon szerettük, aztán fél évre rá meg rámmozdult...
2011. nov. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!