Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyhogy a matektanárnőket...

Hogyhogy a matektanárnőket így meggyűri az élet?

Figyelt kérdés

Volt középsulis matektanárnőm egy 15-20 évvel ezelőtti fényképen még egy szép arcú,csinos nő volt.Ma meg úgy néz ki mint egy 50-es megtört,ráncos úriember.


Az ált. sulis matektanárnőmről nem is beszélve.Annak már akkor olyan feje volt mint az agyonhordott krokodilbőr cipőmnek.Ráadásul olyan haja volt mintha egy sasmadár kuporgott volna a fején.


Volt még egy másik matektanárom is ált.ban.Ő egy látszatra idősebb, markánsan jóképű férfi volt.Csak az a baj hogy Júlia néninek hívták.


Hogyhogy a matek ennyire taccsravágja az embereket a sok év alatt?


Bezzeg a németnyelv tanárnők!Érdekes mód ők mindig olyanok voltak mint ha a playboy címlapjáról ugrottak volna le.Az egyik pedig olyan volt akit egész nap toltam volna,mint a cigány a lopott biciklit.


Érdekes dolgok ezek...


2011. ápr. 1. 15:40
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
Te nem hülyülnél bele ha egy élten át számolnod kéne?
2011. ápr. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:

mekkora arcok vagytok istenem! XD XD

jó ilyen kérdéseket és válaszokat olvasni egy fárasztó nap után :)) megvan a napi nevetés adag :)

25/L

2011. ápr. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:

Nekem férfi matektanárom van, azt már bizony eléggé megnyirbálta az élet. Kiemelkedően jó matematikus, de a borvirágos orcája sok mindenről beszámol. :))

Az asszonya is valami matektanár-féleség, csak egy másik ligában... nos, ő a boszorkányok gyöngye. Ne olyan Emma Watson féle boszira gondoljatok, inkább egy büdös banyára. Olyan típus, akit csak bottal piszkálnál, azt is öt méterről. Minimum.

2011. ápr. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
Az igazság az, hogy a matektanárok mind férfiak, még ha nőnek születnek is. Később visszaalakulnak. Kedves kérdező! Az életben neked lehetett vagy 3 matektanárnőd, és te ebből vonsz le ilyen mélyenszántó baromságot. Az én némettanárom meg mára átalakult nővé. Csak úgy spontán. Nem is kellett műtteni.
2011. ápr. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:

Tetszik ez az elmélet, én is némettanár vagyok :)

Egyébként, ha végignézek a mostani kollégákon, és az eddigi tanáraimon, nagyjából kiegyenlített a helyzet a humán és a reál tárgyakat tanítók "szépségversenyében".

2011. ápr. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%
Az én némettanárom szerintem 4 évig terhes, mert én 8 éve járok a suliba és ő 4 éve szült, de előtte is és utána is akkora a hasa, mintha három gyerek lenne benne, mindhárom kétszoba konyhás lakással, garázzsal és előkerttel, ráadásul felette mindig havazik, vagy a hajtöveit direkt őszes mosogatólé színűre festi, valamelyik, mert más magyarázatot nem tudok arra, hogy miért 10 centinél kezdődik a normális hajszíne, emellett SZAKÁLLA van, mert a bajsza még hagyján, na de a szakáll... De legalább tesz a Föld vízkészletéért, mert a hónalja alatt állandóan kis tavakat hordoz, a környezetvédelem jegyében.
2011. ápr. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

hát nálunk se valami szépek a matektanárok..

bezzeg a biosz meg a kémia tanárnők.. hmm.. nyamm nyamm :P ők is playboy gyanúsak :D

2011. ápr. 5. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
100%

Utólag visszagondolva, az általános iskolai matektanárnőm egy közel két méteres, negyvenes évei végén járó, dauerolt vörös hajú, arany SZTK keretes szemüvegű, kékre festett szemű maca volt, aki minimum az elit kommandóba mehetett volna, mert akkora sallert volt képes adni, hogy a fal inkább félrehúzódott, mint adja a másikat. Nagyon dacos, szigorú nő, de olyan humorral, hogy sírva röhögtünk rajta (meg az osztálytársainkon, akiket aktuálisan kifigurázott). Nem volt egy plázasuna, de egyáltalán nem

volt igénytelen. Ami inkább taszító volt, az az élcelődő modora, gondolom ezért volt egyedülálló, sőt soha nem volt férje sem, és gyermeket sem szült.

Ehhez képest a középsulis matektanárom az ofőm volt. Tanított kémiát is, nem tudom számít-e a matektanár evolúcióban. :D De mindenesetre egy csinos, igényes, divatos, harmincas éveinek elején járó, GYES-ről visszajött sugárzó anyuka. A jó humor, a vörös haj itt is megvan, de végtelenül kedves, fiatalos, minden buliba belemenős nőci.

Egyébként egyik sem változott az elmúlt évek alatt sokat, rusnyábbak mindenesetre nem lettek, a gimis ofőmet még most is sokan tolnák. :D

Az egyetemen már más a helyzet, tekintve, hogy csak pasik vannak, és nő létemre érdemben erről tudok nyilatkozni.

A tanszékvezető papi vagy 120 éves (ezt egy másik matek tanár mondta róla, mert megállapíthatatlan a kora), de tök fitt, Franciaországba jár ki tanítani, meg minden. :D A gyakorlatvezető matektanárok zöme is minimum átlagos, bár az én matektanárom tipikus "a lányok bugyija csorog tőle" fazon volt, egy kicsit megspékelve azzal, hogy szerintem fullra nem vágta mennyire iszonyat jó pasi. A kis focis felsőtestével, a borostájával, és hogy még értelmes és okos is, háááát nyammm. :D

Úgyhogy részemről megtörni látszik az elméleted, mert ezek a nők/pasik nem túlzottan öregednek, a maguk részéről elviselhetőek, de legalábbis Döncis zacsi nem kell a fejükre.

Viszont a művészettörténet tanárnők. Jujjj... Buták, borzasztóan viselkednek, szigorúak, a hideg ráz tőlük, és olyan elvékonyodott szájuk van (ami azt hiszem egyébként is a szigor, megtörtség jele), hogy a falra mászol tőlük. :D

22/L

2011. ápr. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

Ha most a szakközépiskolát nézem akkor kilencedikben egy kopaszodó,szemüveges,pasas volt,tizedikben egy rövid,kócos hajú,elég nagy testsúllyal rendelkező,roppant magas hangú tanárnő volt,ő volt a legrosszabb mind közül,de ki is rúgták

Tizenegyedikben egy olyan tanárnőt kaptunk,szintén rövid kócos haj,nincs szempillája és szemöldöke és nagyon fehér bőr és parasztos beszéd.

Jelenleg viszont elég rendes tanárnőt kaptunk,fiatal is.

Eddig ő az első matektanár akinél tanultunk/unk is :)


A némettanáraimra az volt a jellemző,hogy középkorúak,elég kicsik 150cm mind a kettő,divatosan öltöznek és elég vékonykák.

Most kaptunk egy új tanárt és ő is elég vékonyka.

Ő is szeret öltözködni.


A matektanárok általában elég érdekes és megöregedett külsővel rendelkeznek,de a némettanárok viszont az alacsonyabb,vékonyabb,öltözködősebb típusúak.

Ezt sikerült eddig (az én sulimban) megfigyelnem.

2011. ápr. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Ezek az ilyen-olyan tanárocskák elérik egyáltalán valaha is a nyugdíjkorhatárt?
2011. nov. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!