Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan lehet azt észrevenni,...

Honnan lehet azt észrevenni, ha valaki muszájból kedves, vagy mert érdekeljük?

Figyelt kérdés

Rendszeresen járok egy boltba, ahol egy nagyon helyes fiú dolgozik. Néha pakolgatja a cuccokat, néha kasszás, szerintem a fia lehet a tulajnak. Mindig szépen köszön, mosolyog. Ma mikor pakoltam be a szatyromba amiket vásároltam, ő odajött és segített bepakolni. Így odanyújtotta amiket vettem, és közben mosolygott. Hozzáért a kezemhez, és én mint egy h*lye elvörösödtem annyira zavarba jöttem.


Az ilyen helyzetekben honnan lehet tudni hogy csak kötelességből kedves-e valaki? Mert egy boltosnak muszáj.


2011. ápr. 1. 14:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Eladók leginkább olyanok szoktak lenni akik alapból embercentrikusak és kedvesek. Figyeld meg, hogy másokkal is olyan-e figyelmes-e stb.
2011. ápr. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is jártam így , még a félretett kenyerét is nekem adta, a barátnője ki is akadt.
2011. ápr. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Van az emberekben egy olyan érzés, hogy örömet okoz nekik az, ha olyannal tesznek "jót", akik szimpatikusan nekik illetve szimpatizálnak vele...
2011. ápr. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Jó ötlet, hogy figyeld, hogyan viselkedik a többiekkel.

Ezen kívül ha legközelebb segít, próbálj vele beszélgetni kicsit, semmiségekről.. Ha megragadja az alkalmat, és felveszi a beszélgetés fonalát, kérdezget rólad, akkor szerintem tényleg érdekelheted..

2011. ápr. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy hülyeségnek hangzik, de... szokott rád mosolyogni? Ha igen, hogyan? Úgy hogy be van zárva a szája, vagy látszanak a fogai? Ha látszanak a fogai akkor őszinte a mosolya, ha nem, akkor nem.
2011. ápr. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem lehet általánosítani az alapján, amit az utolsó írt. Van aki szégyenlős, van aki nem szereti mutogatni a fogait, van akinek pedig az arcelrendezése teszi, hogy zárt szájjal mosolyog.

Ha nagyon mosoly alapján akarod kideríteni az őszinteségét, akkor a szemét nézd. Ha mosoly közben a szeme is "mozdul", tehát érzelmi reakciókat látsz - pl összeszűkül, stb - akkor őszinte, ha pedig rezzenéstelen marad az arca többi része, akkor műmosoly.

Persze ha már attól is elpirulsz, hogy a közeledben van, nem hiszem hogy túl sokáig tudnád az arcát nézegetni és elemezgetni zavar nélkül..:D

2011. ápr. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mondanám hogy borítsd ki az apród "véletlen":) Esetleg be kéne vonnod egy ismerősöd,aki figyelné,hogyan reagál ,mikor nem a pultnál vagy.. Persze nem olyas valakit vigyél magaddal,aki riválisod lehet:)
2011. ápr. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem kérdezd meg, hogy van-e kedve sétálni veled egy jót :)

Kérdezd meg mikor végez és beszélgessetek. Ezzel nem randira hívod, csak beszélgetni akarsz. Aztán ha leesik neki, hogy tetszik neked, akkor ha kölcsönös, tuti elhív randira :)

2011. ápr. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!