Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mibol lehet eszrevenni, hogy...

Mibol lehet eszrevenni, hogy valaki csak "azt" akarja?

Figyelt kérdés
Szoval van egy kollegam, akivel nemreg kicsit "kozelebb kerultunk egymashoz", de kicsit furan viselkedik. Amiota tortent egy s mas koztunk, egesz nap hozzam se szol, csak ha muszaj, mintha nem szeretne, hogy masok gyanut fogjanak- nem mintha barmi kozuk lenne hozza, felnott emberek vagyunk-, azelott poenkodott velem, atkarolt masok jelenleteben is, most meg hozzam se szol. De amikor tudja, hogy a kollegaim mind elmentek, atjon hozzam az irodaba, megolel, megcsokol, de sohasem mondja, hogy szep vagyok, meg minden- en ehhez vagyok szokva a korabbi kapcsolataimbol, ezert furcsa, eddig mindig az volt a kinos, hogy szinte buszkelkedtek velem masok elott, akkor is, ha nem volt komoly kapcsolat, most meg mintha bujkalni kellene. Legutobb, mikor atjott hozzam, megkerdeztem, hogy miert jott, anny volt a valasz, hogy "te nem akarod?"-nem egy fraszt... Es amikor megemlitettem, hogy nem szolt hozzam egesz nap, azt mondta, hogy sok dolga volt... Persze nem mondom, hogy azt szeretnem, hogy mindenki elott ram masszon, csak, hogy ne keruljon ennyire, mintha lepras lennek... A masik dolog meg az, hogy szex konkretan nem tortent, bar tudom, hogy mindketten szeretnenk, de nem en szeretnek kezdemenyezni. Korabban mar tett ra utalasokat, de azt meg korainak tartottam, most meg nem tudom, hogyan erhetnem el, hogy o lepjen, es ne tunjon ugy, hogy csak ezt akarom, mert nem csak egy egyejszakas kalandra vagyom, es nem tudom, hogy o hogy van ezzel, az az erzesem, hogy o igen... Nagyon ossze vagyok zavarodva, bocs, ha nem tul ertheto minden... valaki jart mar hasonlo cipoben?
2011. júl. 30. 10:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Aha.. ilyenkor kell határozottan kirakni a másikat. Ha valóban szeret, akkor teperni fog utánad sokáig. Ha nem, akkor csak egy kicsit, aztán keres magának mást.
2011. júl. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nős a csávó?
2011. júl. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem nos, allitolag nics baratnoje sem...
2011. júl. 30. 10:27
 4/11 anonim ***** válasza:
72%

Nem lehet hogy csak félénk?

Vedd kezedbe a dolgok irányítását!:)

Szex után úgyis minden kiderül.

Mit veszíthetsz?

2011. júl. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha dugni akar, azt onnan tudod, hogy csak olyankor jutsz eszébe, amikor kettesben tudtok lenni. Ha valóban tetszel neki és udvarolni akar, akkor benéz hozzád munkaidőben is, bemegy 10 percet beszélgetni akkor is, ha nincs sok ideje, és nem érdekli, hogy ott vannak a kollégák stb. Nem nehéz különbséget tenni. A te esetedben egyértelmű, hogy a pasi nem szerelmes, csak a farka áll.
2011. júl. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

El akartam kezdeni írni, de láttam, hogy 10.30-as már leírta, ami én is akartam.

Bezony, az erőfeszítések mértékén múlik. Mivel ilyen minimális erőfeszítéssel is célra tart, ugyan minek erőltesse magát? Egyértelműen látja, hogy rá vagy kattanva, innentől vadászösztön kikapcsolva, "potya" kapása van. Nem hagyja ki, de inkább nagyobb vadra fog menni.

2011. júl. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Egyet kell értenem azzal, hogy ez a pasi nem akar tőled semmi komolyat csak egy két szép estét a későbbiekben.

Ne lovald bele magad hidd el, hogy nem éri meg, itt zárd le ha van eszed.

Sztm egész egyszerűen lusta barátnőt szerezni magának te meg kéznél vagy ennyi.

Sajnálom, tudom, hogy nem erre a válaszra vártál, de sajnos ez van.

2011. júl. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Na ÉN VOLTAM ilyen helyzetben az exemmel!

Nem tudtam volna az istenért se kitalálni, hogy mit akar...előtte 2 évig lelki barátok voltunk, nekem is voltak pasijaim, neki is csajai és mindent, de tényleg mindent elmeséltünk egymásnak, már zavaróan sokat tudtunk egymásról. Aztán egy nyári napon, amikor nálunk üres volt a ház (családom elutazott és én egyedül voltam itthon napokig), akkor átjött "beszélgetni". Egy ideig teázgattunk, aztán egyszer csak elkezdi, hogy mutassam meg a szobám neki, hát csak lestem...Aztán odabent rám mászott, de én a meglepetéstől hirtelen szólni se bírtam, persze nekem is tetszett, nagyon is, de már elkönyveltem, hogy köztünk más nem lehet, csakis barátság. Hát ez így ment egy évig, hogy mindenki úgy tudta, hogy barátok vagyunk, közben mi meg lopott órákat töltöttünk együtt, ami nagyon jó volt, tényleg fergeteges volt vele a szex, de én ennél többre vágytam! Neki pedig tényleg csak "arra2 kellettem! Próbált lekoptatni, hogy inkább legyünk újra CSAK barátok, vagyis szex nélkül, mert tudta, hogy én többre vágyom és ha ő nem vállal fel engem, akkor borítani fogom a bilit. Aztán véget vetettem neki, mert ennek így semmi értelme nem volt, egy kétszínű alak, soha nem vállalt fel egy nőt sem, nem is normális az ilyen, pedig elhiheted, hogy nem vagyok se csúnya, se buta, hogy titkolnia kellene, hogy esetleg velem jár, másnál ez nem volt probléma, egyértelműen vele van a baj.

Vigyázz az ilyen pasival, mindenképp tisztázd le vele, hogy te komoly kapcsolatot keresel, ha neki ez oké, akkor úgy vágjatok bele, hogy tisztázzátok a dolgot, hogy te mit akarsz és ő mit akar. Tudja ő is, hogy mit vállal és te is. Csak így érdemes belemenni, mert különben csalódás lesz a vége és úgy jársz, mint én, kívánom, hogy légy okosabb! :)

2011. júl. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha te komolyabbra szeretnéd vele fordítani a dolgot,de nem vagy benne biztos,hogy Ő is,akkor lehet az lenne a legjobb,ha feltűnően hanyagolnád...ha esetleg neki is hasonlóak a szándékai,akkor teperni fog,ha látja,hogy szakad a part...mint általában a pasik 90%-a.Bocs,jobb nem jut ezsembe.Egyébként szexpartner kapcsolatból is bármi kialakulhat,nem egy példát olvastam már rá itt is.
2011. júl. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Koszonom az eddigi valaszokat, hasznosak voltak :)

az a helyzet, hogy hanyagolni nem udom, mert bar mar szazszor lejatszodtam magamba, hogy ha magint kozeledik, tavolsagtarto leszek, mert ugye akarom en ot, de nem mindenaron, fo a noi buszkeseg, de amikor atolel, megsimogat, sehol sincs az a franya onbecsules... :S

2011. júl. 30. 11:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!