Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mibol lehet eszrevenni, hogy...

Mibol lehet eszrevenni, hogy valaki csak "azt" akarja?

Figyelt kérdés
Szoval van egy kollegam, akivel nemreg kicsit "kozelebb kerultunk egymashoz", de kicsit furan viselkedik. Amiota tortent egy s mas koztunk, egesz nap hozzam se szol, csak ha muszaj, mintha nem szeretne, hogy masok gyanut fogjanak- nem mintha barmi kozuk lenne hozza, felnott emberek vagyunk-, azelott poenkodott velem, atkarolt masok jelenleteben is, most meg hozzam se szol. De amikor tudja, hogy a kollegaim mind elmentek, atjon hozzam az irodaba, megolel, megcsokol, de sohasem mondja, hogy szep vagyok, meg minden- en ehhez vagyok szokva a korabbi kapcsolataimbol, ezert furcsa, eddig mindig az volt a kinos, hogy szinte buszkelkedtek velem masok elott, akkor is, ha nem volt komoly kapcsolat, most meg mintha bujkalni kellene. Legutobb, mikor atjott hozzam, megkerdeztem, hogy miert jott, anny volt a valasz, hogy "te nem akarod?"-nem egy fraszt... Es amikor megemlitettem, hogy nem szolt hozzam egesz nap, azt mondta, hogy sok dolga volt... Persze nem mondom, hogy azt szeretnem, hogy mindenki elott ram masszon, csak, hogy ne keruljon ennyire, mintha lepras lennek... A masik dolog meg az, hogy szex konkretan nem tortent, bar tudom, hogy mindketten szeretnenk, de nem en szeretnek kezdemenyezni. Korabban mar tett ra utalasokat, de azt meg korainak tartottam, most meg nem tudom, hogyan erhetnem el, hogy o lepjen, es ne tunjon ugy, hogy csak ezt akarom, mert nem csak egy egyejszakas kalandra vagyom, es nem tudom, hogy o hogy van ezzel, az az erzesem, hogy o igen... Nagyon ossze vagyok zavarodva, bocs, ha nem tul ertheto minden... valaki jart mar hasonlo cipoben?
2011. júl. 30. 10:13
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Ismerős, hidd el, nagyon is!

De muszáj erősnek lenned és kitartanod magad, mert különben könnyű préda leszel, mint ahogy az előttem lévők is leírták!!!

Azt akarod, hogy megrágjanak és kiköpjenek?! Ne légy butus!

A boldogságod forog kockán, legyél határozottabb, nehogymár szórakozzon veled!

2011. júl. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!