Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Óriási nagy kátyúban vagyok,...

Óriási nagy kátyúban vagyok, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Hali!

Elég rossz családi hátterem van.Apám egy részeges állat aki már rég nyugdíjon él de nincs semmi pénzünk és azt is piába fekteti.Minden délután hülyeégeeket prédikál meg minket basztat:S.Muter sem keres szinte semmit.Utálok itthon lenni.Még 5 évig gimnáziumba járok úgy h addig esélyem sincs fizetéshez jutni...És nincs semmi pénzem.1 évig ugyanabba a cipőben meg pulóverben meg gatyában járok és szörnyen ciki:S.Múlt évbe elmehettem volna egy Osztrák foci akadémiára de a szülők nem irták alá mert mondták, hogy tanulás meg meg minden.Beraktak egy egyházi iskolába ahol minden nap 4-5-ig hallgathatom a zagyvasáokat istenről aztán hazajövök és apám is basztat...Fél éve elhagyott a bnőm is azóta szóva se tudok állni normálisan senkivel...Tanulni sincs sok lehetőségem mert fater itthon van...Pénzem semmi sincs...Zsákutca mit lehet tenni ilyenkor?Már gondoltam rá, hogy kirúgatom magam a suliből és magamtól fejezem be az angolt és elmegyek vmi szakmunkásképzőbe tanulóbér-rt...:S16/F


2011. márc. 30. 20:51
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Csak nem értem, hogy amíg egyik ember olyan tapló rosszlelkű és semirekkellő mint az állat a sors meg bedobja egy olyan helyre hogy egész életében és évszázadokon át a leszármazottjaiknak sem lehet semmi gondjuk akkor néhányat meg ilyen sorssal áldanak meg.És még amit egyedül ki tudnék ügyeskedni (foci) egyedül amit magas szinten tudnék űzni azt is elvágják...Azt nem értem, hogy hogy lehetett belekezdeni családalapításba ezeknek:S...
2011. márc. 30. 21:15
 12/20 A kérdező kommentje:

21:14...

Sima érettségim lesz 5 tárgyból remélhetőleg angolból közép szintú nyelvizsga és emelt szintű érettségi...1enlőre ennyi...OKJ-t gondolom elvethetem mert havi 2000-em nincs...Ilyen családsegítőbe meg nem akarok belemászni mert anyám összeomlana szerintem...Ő az egyetleen aki küzd azért hogy vmivel jobb legyen, de már annyi mindent elcseszett az életben h már késő...És továbbra is makacsul megcsinálja ugyanazokat a hibákat...

2011. márc. 30. 21:18
 13/20 anonim ***** válasza:

Ismerős a szitu. Megoldást ugyan nem tudok neked mondani, de annó én felkerestem egy pszichológust. RENGETEGET segített, hogy épp ésszel átvészeljem.

Utólag visszagondolva ugyan nem volt mindenben igaza, de akkor is sokat használt. A te korodban pedig könnyű ingyenes szakembert találni.

Aztán ott vannak az ifjúsági központok. Ha szerencséd van és sikerűl egy normálisabbatt találni, akkor ők is tudnak segíteni egy kicsit. Ha mást nem, legalább a pszichológussal.

Én 14 évesen kezdtem el dolgozni suli mellett (feketén). Nem kívánom senkinek, de meg lehet csinálni.


Sok szerencsét és vigyázz magadra!

2011. márc. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Megint 1. vagyok (meg a 21:14)

Azt mondod, hogy a foci nagyon menne neked? (Tehát pl. az osztályodból vagy az évfolyamodból messze te vagy a legjobb?)Ha lenne lehetőséged elmenni egy olyan focitornára, ahol fiatal tehetségeket kutatnak, ott felfigyelnének rád?

2011. márc. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Anyukáddat minden bizonnyal jól látod.

Ellenben olykor egy összeomlás segíthet felébredni. Nem tudom megmondani, egyén függő.

Valszeg annyira maga alatt van, hogy képtelen válni. Pedig ilyenkor az a legelemibb egészséges énvédelmi reakció.

2011. márc. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

21:27

Igen!Az ausztriai is egy ilyen volt...Asszem talán elösször 1000 gyerekből vettek vna fel vmi akadémiára Wien-be...Próbajátékra is haver bárja vitt el osztrákba...Annyi lett vna h muterék aláírják...

2011. márc. 30. 21:35
 17/20 A kérdező kommentje:

21:27 II

Már 15 éve ez megy...Csak most már fater papíron beteg is és mivel nincs más hozzátartozója...

2011. márc. 30. 21:36
 18/20 A kérdező kommentje:
Ja, még annyit errről a felfigyelős dologról, hogy Magyarorszgáon ez úgy megy, hogy torna>>>"ügyes vagy gyere le próbajátékra">>>Akkor ott is jó elmondják a hülye dumáikat és 30 ezer helyett fizethetek havi 12-t...Az osztrák meg fizette vna szállást tanulást, tagdíjat...
2011. márc. 30. 21:44
 19/20 anonim ***** válasza:

1./ 21:14/21:27 vagyok.

Milyen megyében laksz? Melyik a legközelebbi város?

2011. márc. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Lew válasza:
Az én apám faterja is ivott ,de apám nem adta fel, nem érdekelte ,hogy mibe kell járnia és hogy mi ciki és mi nem ,nem nyafogott és keményen dolgozott és most van háza, autója, családja, mindene. Neked pedig azt tanácsolom, hogy fogadd el az egyházi sulit.
2011. ápr. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!