Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel lehet pokollá tenni...

Mivel lehet pokollá tenni valakinek az életét?

Figyelt kérdés
Egy rokonom olyat tett a családunk ellen, amit sajnos törvényes, jogi keretek között már nem lehet megoldani.(Bár, folyik ellene pereskedés, de egyre reménytelenebb a dolog) Mivel nem vagyunk bűnöző alkatok, törvénybe ütköző dolgot nem szeretnénk tenni, de azért örülnénk, ha a szokottnál több boszzúság érné mostanában. Tehát apró kis gonoszságokra várnék sok-sok tippet. Szerencsére az illető elég hamar felkapja a vizet a legapróbb dolgokon is, csak nincs elég sok jó ötletünk. :-)
2011. márc. 28. 15:05
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
89%

Én írtam a kaksis dobozos választ. Azt miért kellett törölni? igazságtalanság. Aki válaszol a kérdésekre azt lepontozzák meg törlik a kérdéseit válaszait?

ő meg idejön oktatni és őt nem törlik..

2011. márc. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, azért köszi. Van is egy kisbabám, akinek a pelusa jó is lenne a célra :-)
2011. márc. 29. 15:02
 23/29 anonim ***** válasza:
93%
:D egy kakis pelenka küldése nem törvénybe ütköző tudtommal :D
2011. márc. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
63%
Sajnálom a kisbabát hogy ilyen anyja van,meg családja,na majd egyszer ős is szembesül vele,mikor majd ő ellene tervezel ilyen kis gonoszságokat,cigányok vagytok ugye?
2011. ápr. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

1. Nem vagyunk cigányok.

2. De mi rasszisták sem vagyunk :-)

3. Nem ítélkezést kértem, hanem ötleteket.

4. Egyébként is, valószínűnek tartom, hogy nem fogjuk ezeket megvalósítani (a kakis dolgot nyilván nem), de jó elábrándozni róla, hogy mit tennénk, ha lenne merszünk borsot törni egy gonosz ember orra alá...

2011. ápr. 1. 17:42
 26/29 anonim ***** válasza:
Egy rokon aki olyat tett ami törvényes.Ez nem úgy hangzik mintha gonosz lenne,esetleg nem rokonszerető vagy titeket nem kedvel.Ha egy idegen tette volna,nem lennétek ennyire felháborodva.
2011. ápr. 2. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Az a baj hogy lesüllyedsz az ő szintjére,és ugyan olyan gonosz leszel...És tapasztalatból tudom,hogy a bosszú nem hoz megnyugvást csak lelki ürességet.
2011. ápr. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
utolsó, a bosszú néha igen is lelki megnyugvást hoz!
2011. ápr. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Nekem nem hozott sajnos.Örülök,hogy neked igen.
2011. ápr. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!