Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel lehet pokollá tenni...

Mivel lehet pokollá tenni valakinek az életét?

Figyelt kérdés
Egy rokonom olyat tett a családunk ellen, amit sajnos törvényes, jogi keretek között már nem lehet megoldani.(Bár, folyik ellene pereskedés, de egyre reménytelenebb a dolog) Mivel nem vagyunk bűnöző alkatok, törvénybe ütköző dolgot nem szeretnénk tenni, de azért örülnénk, ha a szokottnál több boszzúság érné mostanában. Tehát apró kis gonoszságokra várnék sok-sok tippet. Szerencsére az illető elég hamar felkapja a vizet a legapróbb dolgokon is, csak nincs elég sok jó ötletünk. :-)
2011. márc. 28. 15:05
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
10%
Ennyi éretlen,gyerekes ötletet még nem olvastam,ebből látszik hogy iskolások járnak ide elsősorban,de most már meg kéne csinálnotok a házitokat mert holnap a tanárnéni bevágja az eggyest a naplóba.Úsgyi tanulni éretlenek!
2011. márc. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
73%
Nocsak, megérkezett a kedves besavanyodott tanárnénik is aki ahelyett, hogy a dolgozatomat javítgatná itt osztja az észt olyanoknak akik semmilyen körülmények közt sem hallgatnának rá, habár roppantmód érett, felelősségteljes és intelligens viselkedésével megválthatná a világot. Szaladj, töltsd az idődet értelmes elfoglaltságokkal, mert amit most csinálsz annak nem sok haszna van Kedves 15:28-as... Úsgyi.
2011. márc. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
62%
Bosszú,gonoszság,lehet nem oknélkül tett olyat a családotok ellne.
2011. márc. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
63%

Igaza van az egyik Hsznek,a bosszu nem jo ötlet,mert a SORStol visszakapja,amit nektek adott,bizz ebben

de ha van egy piillanatragasztod,az jot tesz autoja zárainak,vagy kromofag..juj az durva és vigyäzz a sajät kezedre is..

2011. márc. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
84%
Soha nem alacsonyodnék le oda, hogy ugyanolyan aljas legyek, mint aki engem bántott. Akkor ugyanis te sem leszel jobb...
2011. márc. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
50%

"küldj neki egy csomagot és a csomag legyen tele kaksival"


Ennyit a csöpp kis eszedről....

2011. márc. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
40%

Fogadok, hogy a kérdező nő és a legtöbb tippgyáros is a női nem táborát erősíti. Mert rátok vall.

A legalja dolog ilyeneken törni a fejeteket.

Nem beszélve arról, hogy még nektek lehet az ilyen szívatásokból bajotok, ha a másik feljelent (Aki másnak vermet ás...).

Emellett, mi válaszolók nem tudunk még ennyi információból sem kihámozni semmit. Mi van, ha az ellenségetek is már válaszlépésként tette azt, amit tett? Nem tudhatjuk, ki a történetben a rossz, ki a jó.

2011. márc. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
kend be szarral az ajtaját:D
2011. márc. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
77%
Utolsó előttinél, mért nincs kinn a moderátor jel többinél meg miért van? :D szééééép
2011. márc. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:

Bocsánat, hogy csak most reagálok, álmomban sem gondoltam volna, hogy ennyi ötlet érkezik :-)

Gondoltam, hogy lesznek, akik elítélnek emiatt, de elhihetitek, hogy valóban jó okom van rá, hogy ilyeneken gondolkodjak. Valóban nő vagyok, de a családom férfitagjai is hasonlóan gondolkodnak ebben a helyzetben, csak nekik nem ilyen gyerekes ötleteik vannak, hanem erőszakosabbak, amit bár megérdemelne az illető, de én ellenzem.

Mi sem tettük soha ilyesmit, ezért egyetértek azokkal, akik le akarnak róla beszélni, de nem tudnék nyugodtan aludni, ha tudnám, hogy ő vígan éli életét, mindazok után, amit tett, ezért legalább ilyen apróságokkal szeretnénk rontani a helyzetén.

Igen, remélem, hogy a Sors majd megbünteti, (vagy a törvény, ha szerencsénk van) de sajnos az már rajtunk nem segít...

Így maradnak az apró kis bosszúk, amikre várnék még ötletet, bár az eddigiek között is akad néhány nagyon jó. :-)

2011. márc. 29. 14:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!