Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet megtanulni bizni a...

Hogy lehet megtanulni bizni a férfiakban?

Figyelt kérdés
2011. márc. 28. 09:58
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

azért ezt a kérdést nyilvánosan, férfiak társaságában ne tedd fel, mert ennél nagyobb "cockblock" kevés létezik a világon. ha látják, hogy így állsz a dolgokhoz, jobb esetben használnak ki és jöhetsz egy újabb ilyen kérdéssel, rosszabb esetben már feléd sem fordulnak, mert kell a fenének az, aki ilyen sztereotip módon közelít a másik nemhez.


ha naivan adod elő, esetleg lehet olyan szerencsétlen, aki "na ez végre kihívás lesz" alapon beindul a dologra, de ha fellengzősen elhagyja a szádat ez a bizalom dolog, akkor még bottal sem nyúlnak majd hozzád. ez tuti.

2011. márc. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Az en tapasztalatom szerint,hogyha sikerul is nagy nehezen megbizni,eppen akkor torik ossze a szivunket legjobban.
2011. márc. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Emberismerettel, akkor ki tudod szűrni jobban, hogy kiben lehet megbízni és kiben nem.
2011. márc. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
67%

Ez baromság: "Van különbség férfi és nő között hidd el, a nők aljasabbak, mert még egymásnak is képesek ártani sőt a saját gyereküknek is, egy pasi többynire nem ilyen


A családokban is mindíg az anyóssal van a probléma, és sokkal kevésbé az apóssal.

A nők hormonbiológiája amúgy is ingatagabb.."


sokkal több esetet ismerek, ahol az apa bántotta a gyereket, az igaz, hogy a nők sokszor szemétkednek egymással miközben a férfiaknak nyaliznak, de ez is a gyengébb szellemi képességűeknél gyakori. Magyar szokás szerint a férfiak sokszor csesznek mindenre és csak emiatt nem csinálnak konfliktust, meg a nők debil módon rivalizálnak egymással, és vannak emberek akik annyira egyszerűek, hogy ezekből szűrik le az általánosságot.


Ja a pasik sokszor úgy is szemétkednek a gyerekkel, hogy nem foglalkoznak vele, eldobják nőknél ez ritkább.

Bűnöző is sokkal több a férfi, a gyilkos is, genetikailag nagyobb az esély náluk arra, hogy kattantak, deviánsak legyenek.

2011. márc. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
48%

Feltételezem, nő vagy. Egy nőnek még kislány korában kell, hogy olyan kapcsolata legyen az apjával, hogy megtanuljon bízni az ellenkező nemben. Ez az alapja mindennek.

Hisz ideális esetben az apukádtól tanulod meg, hogy egy férfi szerethet feltétel nélkül, és meg lehet benne bízni, nem fog átverni. Viszont ez sokaknál kimarad, vagy a hiányzó vagy az inkompetens apa miatt. Nekem sem volt apám, így most pszichoterápián tanulgatom, hogy a férfi lehet normális is, sőt, több van a jóból, mint a rosszból.

2011. márc. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Utolsóval nem feltétlen értek egyet. Az én apám terrorizált, aztán öngyilkos lett mikor 10 éves voltam. Semmi normális férfi mintám nem volt. Mégis bízok abban akit szeretek, nem a férfiakban, mert ez így túl általános. Soha nem csalatkoztam még. Lehet hogy szerencsém volt. Az igazság az, hogy én viszont csaltam már. Ez nem nem függő, hanem egyén és helyzetfüggő. Szerintem.
2011. márc. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Jó kérdés.

A választ, miszerint "és a nőkben?", nem értem, ha a kérdező nő, egy férfival fog járni/élni.

Ez a bízzunk meg önmagunkban dolog is jó ötletlen tűnt még pár nappal ezelőttig, amikor olyan sztorikat meséltek saját elmondásuk szerint nagyon jó kapcsolatban élő férfiakról, hogy a hajam égnek állt.

Aztán eszembe jutott pár dolog a saját kapcsolataimból....


Úgyhogy, jó kérdés. Biztosan meg lehet tanulni, de érdemes???

2011. márc. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

"Az en tapasztalatom szerint,hogyha sikerul is nagy nehezen megbizni,eppen akkor torik ossze a szivunket legjobban."


Ezt én is tapasztaltam. :(

2011. márc. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!