Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben?...

Mit tennétek a helyemben? Mennétek baba nézőbe?

Figyelt kérdés

A hétvégén mennénk testvéremhez megnézni a babákat a szüleimmel együtt. A párom nem tud velem jönni, így órákon át a kocsiba együtt lennék apummal ill. anyummal. Félek tőle, hogy kb. egész úton az lenne a téma, hogy a páromnak nincsen munkahelye. Én tudom, hogy keres és nem a saját hibájából nincs még mindig munkája, viszont a szüleim ezt nem hajlandóak elfogadni, tudomásul venni.

A másik meg az, hogy már mi is szeretnénk babát, de nem lehet. Sokszor már olyan film is megbolondít, ahol egy kismami babátvár stb. Ezt még valahogyan bírnám is, hogy ott vannak a babák, de mivel már eleve olyan kellemes hangulatban, lelkiállapotban mennék a fent említett miatt...

Na meg mivel már pénteken mennénk még szabi is kell hozzá, nekem alapból kérdéses, hogy a főnökasszonyom elenged e.


2011. márc. 28. 07:44
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyszeru: ne menj a szuleiddel, hanem a paroddal, amikor o is mehet. Miert lenne kotelezo szulokkel menni? Nelkuluk talan jobban el is tudtok majd beszelgetni.

A parodnak a munkahely is ossze fog majd jonni, addig meg vallaljon el mindent, amit tud.

Minden jot!

2011. márc. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Most úgy döntöttam, hogy ha el leszek engedve (simán), akkor megyek. Ha bárki rázendít a kioktató monológra, akkor szépen megkérem, hogy ezt fejezze be.

Mert még ha nehéz is lesz, de tesóméknak tényleg nagyon rosszul esne ha már én se mennék.

Párommal nem tudom mikor tudnánk lemenni, mert az ország másik végéban laknak, és nekünk nincs kocsink.

2011. márc. 28. 14:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!