Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 21 év évig voltam szeretője...

21 év évig voltam szeretője és szó nélkül lelépet nemmond magyarázatot miért?

Figyelt kérdés
2011. márc. 26. 23:29
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
73%

Ha 21 év alatt nem léptél a szamárlétrán, maradtál a szerető státuszban, akkor mégis mire számítottál? Hogy majd emberszámba vesz? Persze, csak úgy, mint a feleségét. :(


Undorító, gusztustalan féreg!!!



( a férfi is )

2011. márc. 27. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
100%
Mert csak egy szeretője voltál.
2011. márc. 27. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
100%
Én tényleg nem akarlak bántani,de nem volt unalmas 21 évig a második lenni?Se karácsony,se szilveszter,se húsvét,semmi együtt.Kefélni csak alkalmanként,hétvége "együtt" csak ha eltud szabadulni,borzalmas lehetett.Az egész életed ráment.Bocs a 72%os voltam.
2011. márc. 27. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
20%
te gusztustalanabb jószág vagy, mint az a pali
2011. márc. 27. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
69%

Sztem felejtsd el, ha méga kezed sem kérte meg ennyi idő alatt.


Nem is értem miért nem te dobtad ki előbb..

2011. márc. 27. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
89%

Kérdező, a szeretői státusz pont azt feltételezi, hogy nem kell hűséggel viseltetni és nem tartozik beszámolással. 21 év nagyon sok, ez a ffi valójában bigámista szerintem.


Ennek ellenére nagyon megdöbbent az értelmi színvonalad és a lelki szegénységed. Utóbbiról már mások szóltak, az előbbiről én fogok. Amikor úgy érzed, hogy ismernek azok, akik féregnek és szemétládának titulálják, akkor jön át, hogy nem vagy agyilag a toppon: mindenki igy érez, ha ilyen történik vele. Az érzést ismerik, nem téged. És mivel a szeretők is tisztában vannak (legalább valahol a lelkük mélyén) azzal, hogy egy ilyen pasi egy gerinctelen féreg, ezért nem olyan meglepő, hogy azt feltételezi valaki téged nem ismerve, hogy ezzel te is végig tisztában voltál.


Szóval... elástad magad sajnos minden téren. :(

hogy voltál képes 21 éven keresztül mérgezni egy családot???

2011. márc. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
100%

Megunt, talált mást és lecserélt...


(sajnálom de ezt nem tudom kellőképpen becsomagolni, hogy ne bántódj meg. Vágj vissza! Te is keress mást!)

2011. márc. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
92%
Öreg vagy!! Talált egy fiatalabbat.
2011. márc. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
80%
21 év alatt te sem lettél fiatalabb,már kezdett olyna lenni számára mintha 2 felesége lenne.Így jártatok,én nem nagyon tudlak sajnálni de ze már az én bajom.
2011. márc. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Mért kéne magyarázkodni minden szakitásnál jobban éreznéd magad ha kifejtené hogy unja veled a szexet, vagy hogy nem akkar még egy feleséget.
2011. márc. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!