Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem ár apukámat,...

Hogyan vegyem ár apukámat, hogy ne legyen ennyire rend és tisztaságmániás?

Figyelt kérdés

egyszerűen lehetetlen mellette megélni

tökéletesen ugyanolyanok vagyunk szellemlieg és fizikailag is

de van egy füzet az azstalon 2 könyv egy pohár viz és két toll

azmár iszonyat nayg disznoool,

álandoan ezel jön h csak ennyit kér tőlem, de így nemlehet élni!! nemtudok midenn precben a rendel foglalkozni

hétvégenként 4 orát takarit csk a konyhában, midnen nap porszivozik felmos port törölget

nem normális.. néha már sírok,

olyan hiper jo dolguk van velem a szüleimnek ..semmi baj nincsen vvelem de ebbe is belekötnek.

16/L


2011. márc. 26. 20:38
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Két könyv van az asztalon,és ezért nem mehetsz sehová?Te jószagú úristen,akkor a szüleid (bocs)elmebetegek.És ezt nem viccből irtam.
2011. márc. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
jo hatr azt csak ugyirtam de mondjuk 2 tolll és ket zsepi van ott akkormár oriási nagy disznoolnak számit..
2011. márc. 27. 23:03
 13/17 anonim ***** válasza:
Amiket itt leírtál neki is elmondhatod, panaszkodj, mit veszíthetsz? Szállj vitába vele, hozd tudomására, hogy nem tetszik amit művel és hogy miért. Előbb utóbb enyhíteni fog, szerintem.
2011. márc. 28. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Igaza van az utolónak.Szállj vitáb mond meg,hogy ez nem hogy nem normális dolog,de egyenesen az elme betegség első tünete.
2011. márc. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

azt hiszitek nem próbáltam már vele megértetni? :S

dehogynem, de sokszor üvöltözésbetorkollot, de hagytam miután láttam, hogy ez fáj neki, az meg nekem 2xesen fáj ha neki fáj vmi

utaltam is rá hasonlítgattam, akárhogy próbálkozok, sehogysem megy.

2011. márc. 28. 15:58
 16/17 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy sehogyan sem. Próbálj rá hatni valahogyan, próbálj ki olyasmi érvet, hogy praktikusabb ha később pakolod el mert... szóval észérvvel. És hogy addig nem jön senki, akkor meg mondja meg miért fontos neki. Lehet, hogy elsőre nem fog engedni, mondom, olyan nincs, hogy lehetetlen, csak olyan, hogy nem azonnal. Idővel visszafog a szigorból. Kreatívan mindig máshogy add elő. Nem is vagy már kislány akinek az alapokat kell megtanítani, tudod te magadtól is, hogy a "rend a lelke mindennek" lol(hogy azért neki is adj vele igazat, könnyebben tudod úgy befolyásolni). Az elveiből pedig senki nem ad könnyen, de döntsd akkor el, hogy te szenvedsz, és hagyod hogy rossz hatással legyen a későbbi szellemiségedre is, vagy ügyeskedsz amíg valami nem változik.
2011. márc. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
köszönöm utolsó, és köszönöm a többiek válaszát is !
2011. márc. 28. 18:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!