Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit saccoltok, mikor fogok...

Mit saccoltok, mikor fogok megőrűlni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Lehet,hogy ez a story hosszú lesz,de érdemes elolvasni,és kérlek titeket adjatok valamiféle tanácsot!:(

Nos,közel 3 éve,hogy együtt vagyunk a vőlegényemmel,és addig nem voltak gondok,amíg el nem költöztünk...a szülei mellett lakunk 2-3 háznyira,úgy,hogy látnak minket,mi is őket.A nagy bajom az anyósjelöltemmel van!Ő nem dolgozik,egész nap otthon van,és tulajdonképpen mondhatjuk úgy,hogy minden nap minket "csesztet"!Ilyen dolgok: a vezetékes telefonunk mindennap csörög(ha azt nem vesszük föl,akkor a mobilunkat hívja!) és olyan dolgokért hívogat,mint pl.: -rakjuk ki a kukát,mert tudod kisfiam(22 xD) holnap jönnek a kukások!vagy kinnt vagyok a teraszon cigizni,és bennt hallom,hogy csörög a teló...bemegyek,felveszem,és ŐŐŐ az,hogy ég a kinti lámpa...ajj istenem -.-" Volt már olyan is,hogy azért hívott,hogy hol van a párom,(fia:D)mondom nincs itthon...hazajön a kicsifia,és csörög megint a telefon(mert ugye látja,hogy hazajött)és csak azért kereste a páromat,mert akarta hallani a hangját!!!!:@ Erre ne ondjátok azt,hogy puszta kedvességből mondja ezt,mert NEM,mivel majdnem mindennap átmegy a fia hozzá és hallhatja a hangját!!!Aznap is volt nála!A másik az,hogy nem lehet neki elmondani semmit!!!Nagyon pletykás,és ha mond neki az ember valamit,akkor mondja tovább másoknak,beéget,és kellemetlen helyzetbe hoz.

Volt olyan is,hogy egyik este párommal beszéltük,hogy már ideje lenne a házunk előtt kigazolni...én szeretek gazolni,meg tenni-venni a kertbe,udvaron,és mondtam neki,hogy majd én 1dül megcsinálom...reggel kelek föl,húú mondom dejó,nem unatkozok,mert megyek gazolni...ahha mentem is,csakhogy valaki megelőzött...anyóspajtás kigazolt ELÖTTÜNK!!!ÁÁÁÁ:'( xD Ő oda meg vissza lett volna ha én csinálom ezt nála,én meg annyit mondtam,hogy köszönöm!:) pfff... Nincs magánéletünk!Nálunk az szóba sem jöhet,hogy nappal szex,vagy,hogy én éppen mesztelenül szaladgáljak a saját házunkba!Pedig úgy megtenném!

Nemtudom mit csináljak,más sokszor vitáztunk ezen,a párom egyetért azzal,hogy ezek a dolgok nekem nem tetszenek,de ő sem tud mit csinálni!Szólni nem szólhatunk neki,mert megharagszik(volt már rá példa)és elköltözni sem tudunk!

Félek,ha gyerekünk lesz valamikor,akkor mi lesz!:O :'(

Mi a francot csináljak,megfogok őrűlni???!!!


2011. márc. 26. 20:02
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!Jót nevettem 1-2 kommenten!xD

Amúgy sajnos nem mi választottuk a házat,hanem a párom édesapja!Ha mi választottuk volna,akkor minél messzebb!:D

Amúgy ez a "nappal szexelős dolog",szerintem az ember akkor szexel ha éppen rájön,és ha olyan körülmények között van,akkor miért ne?Főleg a abba a házba ahol él a párjával...de mint írtam itt azt nem lehet!Meg a mesztelenül mászkálást a lakásban sem lehet,pedig nyáron szivesen elviselném az "egyszálcsöcsben" takarítást!:D

No mindegy,ha ezt csináljuk ha azt,ha beszólunk,ha nem...lényegtelen semmi nem jó!:/

De sokat segített az is,hogy leírhattam,elolvastátok,és válaszoltatok!:-) Köszönöm szépen!

2011. márc. 26. 20:38
 12/18 Tinker Bell ***** válasza:
100%

Mintha magamat olvasgatnám! =o)

"egyszálcsöcsben"


És nehogy már ne szexeljetek napközben, csak sötétedés után, meg nehogy már ne szaladgálj ruha nélkül. Azt csinálsz amit akarsz a saját házadban!


Minden jót! =o)

2011. márc. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Viszont ha ő átlát hozzátok, más szomszédok is, tényleg befüggönyözhetnétek a házat.
2011. márc. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Még nem szeretnénk gyereket,de néha-néha szóba jön,hogy milyen jó lenne,meg ez+az...de egyből eszembe jut az anyósjelölem,és ááá...!Ettől félek a legeslegjobban,hogy ha gyereket fogok szülni,mi lesz!:( Nagyon félek ettől!

De remélem már akkor nem itt fogunk lakni,valahogy elkéne kerülni innen,csak az a baj,hogy nekünk erre nincs pénzünk,és apósjelöltemnek sem mondhatjuk meg,hogy héé őreg vegyél már egy házat máshol mert nem viselem el a nejed...pff mekkora lenne mi???:D

Hát ezt nem lehet bírni sokáig,hiába ha itt elviccelem,de amúgy meg lelkileg eléggé megviselnek a dolgok,ha már csörög a telefon majd szívrohamot kapok,na már megint mivan...!Na a másik,hogy az én családom sem egy Hetedig menyország,úgyhogy ott is vannak gondok,betegségem is akad egy pár,úgyhogy Hamupipőke hozzám kutyafa*a!:(

Köszönöm a válaszokat,megértéseket,együttérzéseket!:)

2011. márc. 26. 20:47
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Keress minden lehetőséget, hogy az anyós a saját hülyesége által nevetségessé váljon és annyiszor csinálj hülyét belőle, ahányszor csak bírsz. :)) Igazi kihívás az ilyen én mondom. :))

És bátran szexelj, meztelenkedj és ne tégy semmit az anyós miatt. Ha állhatatos vagy, ő őrül előbb bele és ráun.

2011. márc. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Tinker Bell ***** válasza:
100%

Pedig, ha elmondanád az apósjelöltnek, hogy mi a szitu, akkor lehet, hogy még bele is egyezne a másik ház vásárlásába, hiszen ő vele él! Tisztában van vele, hogy milyen a vén szipirtyó! =o)


Lehet, hogy meglepődnél!


De komolyra fordítva a szót: Minél hamarabb kezdjetek el erről beszélni, mert a pároddal való kapcsolatotoknak sem tesz ez jót!

2011. márc. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Az az igazság,hogy ezekről senki nem tud,hogy mit érzek,és ha elmondanám a család valamelyik tagjának,eléggé meglepődne...főleg az apósjelöltem,mert ő engem nagyon csíp,és nagyon nem örülne neki,hogyha így ezt előadnám neki a nejéről...meg vissza is mondaná neki,mert mindent megbeszélnek állítólag!És abból nagy botrány lenne,az tuti,és ebbe a párom sem egyezne bele!

Viszont,igen,ez rámehet a kapcsolatunkra,sőőt,már sokat vitázunk ez miatt!:( De bízom benne,hogy lassan elkerülünk innen,már volt róla szó,de nem mondtak rá semmit,persze anyóspajtás visszakérdezett,hogy MIÉRT???-.-

xD {nem is ő lenne ha nem kérdezett volna vissza!}

2011. márc. 26. 21:30
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vagy lépjetek le, vagy ha ez záros határidőn belül nem következik be beszéljetek vele ketten. Még ha megsértődik, akkor is. Ezt meg kell értenie, és ha nem érti meg és duzzog és nem néz rátok, azzal is csak ti jártok jól. Nem liheghet állandóan a nyakatokon. Amúgy szerintem valóban rá fog menni a kapcsolatotok, ha nem tesztek semmit. Az pedig, hogy örülj, hogy kigazolt neked, egy hülyeség. Amikor napjában 100x rácsörögnek az emberre, és lesik minden léptét, és gondolatát, akkor az ember már nem tud örülni annak, hogy de jó hogy kigazolt. Még azt is elvette tőled. :)) Sok sikert!
2011. márc. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!