Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit saccoltok, mikor fogok...

Mit saccoltok, mikor fogok megőrűlni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Lehet,hogy ez a story hosszú lesz,de érdemes elolvasni,és kérlek titeket adjatok valamiféle tanácsot!:(

Nos,közel 3 éve,hogy együtt vagyunk a vőlegényemmel,és addig nem voltak gondok,amíg el nem költöztünk...a szülei mellett lakunk 2-3 háznyira,úgy,hogy látnak minket,mi is őket.A nagy bajom az anyósjelöltemmel van!Ő nem dolgozik,egész nap otthon van,és tulajdonképpen mondhatjuk úgy,hogy minden nap minket "csesztet"!Ilyen dolgok: a vezetékes telefonunk mindennap csörög(ha azt nem vesszük föl,akkor a mobilunkat hívja!) és olyan dolgokért hívogat,mint pl.: -rakjuk ki a kukát,mert tudod kisfiam(22 xD) holnap jönnek a kukások!vagy kinnt vagyok a teraszon cigizni,és bennt hallom,hogy csörög a teló...bemegyek,felveszem,és ŐŐŐ az,hogy ég a kinti lámpa...ajj istenem -.-" Volt már olyan is,hogy azért hívott,hogy hol van a párom,(fia:D)mondom nincs itthon...hazajön a kicsifia,és csörög megint a telefon(mert ugye látja,hogy hazajött)és csak azért kereste a páromat,mert akarta hallani a hangját!!!!:@ Erre ne ondjátok azt,hogy puszta kedvességből mondja ezt,mert NEM,mivel majdnem mindennap átmegy a fia hozzá és hallhatja a hangját!!!Aznap is volt nála!A másik az,hogy nem lehet neki elmondani semmit!!!Nagyon pletykás,és ha mond neki az ember valamit,akkor mondja tovább másoknak,beéget,és kellemetlen helyzetbe hoz.

Volt olyan is,hogy egyik este párommal beszéltük,hogy már ideje lenne a házunk előtt kigazolni...én szeretek gazolni,meg tenni-venni a kertbe,udvaron,és mondtam neki,hogy majd én 1dül megcsinálom...reggel kelek föl,húú mondom dejó,nem unatkozok,mert megyek gazolni...ahha mentem is,csakhogy valaki megelőzött...anyóspajtás kigazolt ELÖTTÜNK!!!ÁÁÁÁ:'( xD Ő oda meg vissza lett volna ha én csinálom ezt nála,én meg annyit mondtam,hogy köszönöm!:) pfff... Nincs magánéletünk!Nálunk az szóba sem jöhet,hogy nappal szex,vagy,hogy én éppen mesztelenül szaladgáljak a saját házunkba!Pedig úgy megtenném!

Nemtudom mit csináljak,más sokszor vitáztunk ezen,a párom egyetért azzal,hogy ezek a dolgok nekem nem tetszenek,de ő sem tud mit csinálni!Szólni nem szólhatunk neki,mert megharagszik(volt már rá példa)és elköltözni sem tudunk!

Félek,ha gyerekünk lesz valamikor,akkor mi lesz!:O :'(

Mi a francot csináljak,megfogok őrűlni???!!!


2011. márc. 26. 20:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Én erre csak azt tudom mondani,nem kell anyós mellé költözni.Olyan sok mindenkinek problémája van ebből,akkor minek mennek oda?
2011. márc. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
92%

Behaltam rajtad kedves kérdező:):):):) Micsoda szöveg.

Megőrülni nem fogsz, mert Te is nevetsz rajta.

Költözzetek el, vagy beszélj a pároddal h állítsa le anyuciját, nem tudom...Hát respect van az tuti:) 22L

2011. márc. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha megőrülsz tőle, akkor miért baj ha megharagszik? Nem egy, de sok gonddal kevesebb lenne. Nyugodtabb, boldogabb élet!
2011. márc. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Csak nagyon erős idegzetűeknek ajánlom az anyós mellé költözést.
2011. márc. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát nincs könnyű dolgod az biztos! Talán ki lehetne találni és próbálni különböző praktikákat, de érzésem szerint (ha valóban így van, ahogy írod) nem fog egyik sem célravezetni.

Pl. te hívod át a mamát, hogy jöjjön át segíteni valamiben. Vagy jöjjön át, minek az ablakból lesni, hogy mi van veletek, inkább nézze közelről. Vagy közölni vele, hogy nem azért költöztetek el, hogy azóta se legyen nyugtotok tőle.


Bármelyik variáció, egyik sem fog úgy elsülni, hogy az jó legyen.

Egy marad: alaposan meggondolni, kell-e neked hosszútávon egy olyan kapcsolat, amelyben a férjed még mindig "a mamát akarom"-ot játszik, és nem mer, nem tud "csak veled" élni. Kell-e neked hosszútávon egy olyan kapcsolatban, amelyben az irányítást a mama végzi, amelyben nincs magánélet, sosem lehetsz majd igazi édesanya, és sosem lesz egy nyugodt perced sem.

Gondold át ezeket, beszélj a férjeddel is erről, és döntsd el, döntsétek el, mit léptek!

2011. márc. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer rajtakaphatna benneteket, és ő menekülne.
2011. márc. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Én erre a következőket lépném:

1, vastag függöny az összes ablakba, amin keresztül pont nem lehet belátni. Egy árnyalattal fakóbb lesz a szoba, de anyós máris nem lát be az ablakokon :)

2, vonalas telefont kihúzni, minek az? :D

3, mobilszám csere, vagy egyszerűen tiltsátok le anyós számát, ha pedig rákérdez, akkor próbálgassátok ti is, hogy nahát, miért nem csörög ki? :D

4, jóóó nagy zár a kapura...

5, ültessetek tuját a kerítés köré, így nem lehet belátni, de nem is annyira sértő, mint pl. ha bedeszkázzátok az egészet!


Remélem valamit tudtam segíteni! ;)

2011. márc. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
50%

Túlságosan jó dolgod van,ha ettől akarsz megőrülni!

Anyósod kigazalta az előkertet? Örülj neki,te gazalj bent a kertben. Egy kertes házban mindig akad gazalni való.

Szexelni akarsz nappal? Ha nem bírjátok ki éjszakáig,akkor zárd be az ajtót,függönyözz be,kapcsold ki a telefont,és csinálhatjátok,ami belefér.

Meztelenül pedig nem éppen fontos otthon mászkálni. Egy kis ruhát nyugodtan ellehet viselni. Ha váratlan vendég,vagy éppen a postás jön,akkor nem kell öltözködnöd. Hacsak nem akarod meztelenül kinyitni az ajtót.

2011. márc. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Bár valóban vicces, ahogy leírod, ez tényleg egy komoly dolog. Ahogy már az egyik válaszoló írta, SOHA nem lehetsz önmagad mellette!!!! Ő MINDIG MINDENT jobban fog tudni nálad. Gyerek...pfff....ő majd megmondja a tutit, az biztos.

Szerintem csak a párod tudna vele erről elbeszélgetni, leállítani...persze, csak ha ő is igazán akarja. Akarja? Bár sajnos vannak olyan emberek, akiknek mondhatsz bármit, nem használ, lepereg róluk.

Van egy mondás: nem szabad olyan közel költözni, hogy anyós papucsban át tudjon menni! Szerintem ebben van valami. Bár az én anyósom egy tündér, de ismerek ilyen típusú embert, nem egyszerű.

De ez valós probléma, erről beszélnetek kell, minél előbb, később már csak rosszabb lesz.

Kitartás!

2011. márc. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Tinker Bell ***** válasza:
100%

Valóban nagyon gázos a helyzet! Valahogy tudatosítani kellene az anyósban, hogy a fia felnőtt és ti már egy külön család vagytok!


Leállítani tényleg csak úgy lehet, ha leültök megbeszélni, mert így én nem is mernék szülni. Atyaisten mit művelne a nevelés terén! Pfff...

Vagy költöztök, de azt mondtad, ez nem lehetséges, úgyhogy marad az első verzió.


Elsőnek jónak tűnt az az ötlet, hogy kapjon rajta titeket napközben és akkor biztos elszégyelli magát. De egy ilyen nő tuti kiteregetné a szomszédoknak meg a barátnőinek, hogy mit látott.

2011. márc. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!