Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet ezt a helyzetet...

Hogy lehet ezt a helyzetet megoldani?

Figyelt kérdés
Anyósjelöltem egy igénytelen nő.Koszos és utál takarítani, ezért a háza egy disznó ól.Mindíg rendetlenség van és kosz, de vastagon mindenen.A párom nem szereti az anyját.Utál hozzájuk elmenni ezek miatt(én is).Anyós jelleme is szörnyű.Nem dolgozik már évtizedek óta.Lusta.Egész nap TV-zik és cigizek.Semmiben nem lehet rá számítani.Azon gondolkoztam, ha egyszer lesz gyerekünk akkor nem fogom szívesen odavinni.De kizárni az életünkből nem lehet, mivel csak a párom anyja.Nem tudom hogy lehet majd ezt a helyzetet megoldani.
2011. márc. 26. 18:24
 1/5 anonim ***** válasza:
A gyereket nem tilthatod el a nagyanyjától. Az, hogy te nem szereted, egy dolog. De nem az anyóssal tolnál ki elsősorban, hanem a gyerekeddel, ezt meg gondolom te sem akarod.
2011. márc. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sajnos ezt a helyzetet már nem igazán lehetne megoldani, hisz anyós jelőlted aki vszinüleg már egy meglett korosabb "hölgy" ezt az életvitelt szokta meg az élet során és igy élt mindig is amin vszinüleg a te kedvedért nem igen fof változtatni. Elég szomoru hogy valaki meglett nő létére ilyen.
2011. márc. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
fog
2011. márc. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem tilthatom el persze.Csak abba koszos házba vinni mondjuk egy kisbabát.Hát nem szívesen.Anyóska meg nem fog megváltozni az biztos.
2011. márc. 26. 20:11
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Költözzetek messzebbre, hogy legalább egy napos út legyen köztetek. Akkor évente 2-3 alkalommal letudjátok az anyóst.
2011. márc. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!