Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem birom már, elegem van,...

Nem birom már, elegem van, mit csináljak? 7 éve vagyunk házasok és sosem szerettük egymást olyan nagyon..

Figyelt kérdés
A családom zsarolt és és még most is sarol hogy a férjemmel maradjak. A férjem egy bunko paraszt, vezető és ugy beszél velem és üvöltözik mint a kutyával. Pánikbeteg vagyok és epresszios, e doolgozom és nem szeretek emberek közelében lenni de nem birom már ezt az életet. férjemre vagyok szorulva se ő meg ugy bánik velem mint egy senkivel. Mit csináljak?
2009. febr. 24. 22:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Először is szerintem próbálj megnyugodni.

Mi köt a férjedhez?Hány gyereketek van?Anyagilag függsz tőle?Mivel zsarol a családod,miért kötelező vele maradnod ha így viselkedik veled?Miért nem váltok el ha nem szereted?És miért mentél hozzá,ha sosem érezted Őt az igazinak?

2009. febr. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
92%

Szia!

Egyet tehetsz.. elválni! Ha nem akarod tovább folytatni ezt az életet akkor el kell válnod.. Gondold át, hogy mik az előnyei és hátrányai, de szerintem csak a válás marad.. Tudom, hogy nehéz, mert az én szüleim is elváltak, utálja egymást a 2család, anyunak ráadásul munkahelye se volt, amikor elköltöztünk otthonról a válás után, de sikerült mindent megoldani.. Ha bátor vagy és kitartó, akkor biztos, hogy sikerülni fog! Más nem nagyon maradt.. Azt nem írtad, hogy vannak-e gyerekeitek. Ha nincs, az sokkal könnyebb, de ha van(nak), akkor az biztos hogy nehezebb, ezért jól kell szervezned a dolgokat! Nehéz, de ha végiggondolod, a válás után még lesz esélyed egy új kapcsolatra, amiben boldog lehetsz! Te választasz..

:)

2009. febr. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs gyereketek, azonnal hagyd ott! Gondolom a csaladod azert zsarol, mert van a ferjednek penze, es igy kulso szemmel nezve jo partinak szamit.

Tenyleg, ha nincs gyereketek, hagyd ott, tudsz meg ezmellett a munkad mellett mast is vallalni, es akkor tudsz fizetni alberletet, szobat magadnak. Sokkal de sokkal tobbet er a te nyugalmad mindennel, hidd el!!!

2009. febr. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A szüleid miért akarják, hogy veled legyen a férjed, ha olyan cefetül bánik veled? Magad mellé kellene állítanod a szüleidet, hogy adott helyzetben tudjanak segíteni, mert ha pánikbeteg vagy és depressziós, akkor saját magadon nem fogsz tudni segíteni. Te egyébként is felnőtt ember vagy, ha válni akarsz, senki sem akadályozhat meg - a szüleidnek sincs joga ebbe beleszólni.
2009. febr. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!