Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet hogy megint megcsal?

Lehet hogy megint megcsal?

Figyelt kérdés
A férjemmel 17 éve vagyunk házasok.Egyszer már volt mellettem egy kétéves kapcsolata.Rendbe hoztuk a dolgainkat és ott folytattuk ahol abbahagytuk.Teljesen normálisan viselkedik,naponta többször felhív,elmondja hogy mennyire szeret.De nekem nemrégiben az az érzésem támadt,hogy lehet megint megcsal.Tegnap rákérdeztem,álította hogy nem igaz.Elkértem a telefonját,megnéztem,semmi gyanúsat nem találtam.De én mégse nyugodtam meg.Még mindig megvan az az érzés. Mit tegyek? segítsetek!
2011. márc. 26. 13:59
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Engem az bánt leginkább, hogy nem pusztán félrelépett, hanem egy két éves kapcsolata volt melletted. Tudod az hány hazugságot jelent? Hány megcsalást?

Nem tudom, hogy most megcsal e. De az igazság az, hogy a nők hetedik megérzése álatalában bejön. Ezt szoktuk elaltatni...

2011. márc. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!