Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet hogy megint megcsal?

Lehet hogy megint megcsal?

Figyelt kérdés
A férjemmel 17 éve vagyunk házasok.Egyszer már volt mellettem egy kétéves kapcsolata.Rendbe hoztuk a dolgainkat és ott folytattuk ahol abbahagytuk.Teljesen normálisan viselkedik,naponta többször felhív,elmondja hogy mennyire szeret.De nekem nemrégiben az az érzésem támadt,hogy lehet megint megcsal.Tegnap rákérdeztem,álította hogy nem igaz.Elkértem a telefonját,megnéztem,semmi gyanúsat nem találtam.De én mégse nyugodtam meg.Még mindig megvan az az érzés. Mit tegyek? segítsetek!
2011. márc. 26. 13:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Volt valami jel vagy csak megérzés?
2011. márc. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Lehet, lehet hogy nem. De egy biztos, mostmar ugy fogja csinalni, hogy ne bukjon le.
2011. márc. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Aki egyszer megcsalt az lehet hogy újra megfogja tenni hogyha olyan fajta ember.Viszont ha megbánta és komolyan sajnálja akkor nem történik meg még egyszer.Sajnos ezt anélkül nem fogod megtudni ha nem nyomozgatsz.De ha semmi jel nem utal rá akkor miért gondolkozol ezen?Nem bízol a férjedben ?
2011. márc. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ez a legrosszabb hogy semmi jel. Csak a megérzésem.Kötetlen munkaidőbe dolgozik,nem nagyon vagy egy helyen tehát bőven belefér minden.Én is arra gondolok hogy ha mégegyszer megcsalna,biztos nem úgy viselkedne ahogy az előzőnél.
2011. márc. 26. 14:08
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha megcsalt miért nem szakitottál vele? Haa párom megcsalna, soha nem bocsojtnanámm meg.
2011. márc. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
9%

Mikor megbocsátottál neki, és folytattátok a kapcsolatotokat, akkor hallgatólagosan elfogadtad a tényt, hogy soha nem bízhatsz meg benne 100%-osan, és bármikor rádtörhetnek a kételyek, akár van alapja, akár nincs.

Ha akkor nem dobtad ki, akkor most már ne panaszkodj!

2011. márc. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Gondolom mit érzel,bár én nem teljesen ebbe a helyzetbe voltam,csak találtam egy idegen számot a telójába,amit felhívtam,mert pár nappal azelőtt beszélt vele vagy 5 percet. Felhívtam mert álnéven volt beírva,és épp egy nő szólt bele. Egy világ összetört bennem,azóta sem bízok benne,pedig én nem tudom hogy megcsalt e vele,vagy csak épp akkor kezdődhetett valami,vagy csak egy ismerőse volt az,mondjuk ismerőst beírni álnéven elég fura,na de mind1. De találtam egy idézetet még akkor,és hidd el van benne valami. Legyen ez előtted,hátha segít. Tudom milyen érzés,nem irigyellek!!!


"Inkább hiszékeny vagyok, mint gyanakvó, még ha becsapnak is. Mert ha hiszékeny voltam és becsaptak, egy pillanatig szenvedek, de a gyanakvás egy életen át gyötri az embert."

2011. márc. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Ez az idézet tényleg nagyon jó.Megtanulom.
2011. márc. 26. 15:18
 9/11 A kérdező kommentje:

Ha megcsalt miért nem szakitottál vele? Haa párom megcsalna, soha nem bocsojtnanámm meg.


Csak ha az ember lányának van két gyermeke,ráadásul a kicsi szívbeteg,teljesen más szemmel nézi a dolgokat.És nem arra törekszik hogy saját magának mi a jó.Ezt hívják önzetlenségnek.

2011. márc. 26. 15:21
 10/11 anonim ***** válasza:
Csak a gyerekek miatt vagy vele,nem bízol benne,szerinted ő nem érzi ezt,persze hogy félre lép...Amúgy maradj vele,dugd a fejed a homokba és tűrj...
2011. márc. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!