Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogybeszélhet valaki így a...

Hogybeszélhet valaki így a saját gyerekéről?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm aki elég csúnyán beszél a családjáról. A feleségéről mindig úgybeszél mintha valami qva lenne meg ha kér tőle valamit (alap dolgokat) akkor mindig birkázza a háta mögött meg h milyen lusta. Szerintem vagy 10 év után illik a ház elé egy kerítést csinálni ami általában nem a nő dolga. Van egy pár éves fia és öcsém úgy beszélni a saját gyerekéről...aztmondja nekem h maradj már még egy kicsit nem akarok hazamenni mert az a kis köcsög hülyegyerek megint hisztizik. Rákérdeztem h ki azt mondta h a fia. Meg h neki nem kell gyerek mert nincs benne semmi jó csak fizetni kell utána ráadásul idegesítő is és csak teher nem is tudja minek csinálta és ezt tök nyugodtan. Engem is nagyon sokszor kiakaszt a fiam a rosszaságával de soha nem mondok róla rosszat. A feleségemről se mondok semmit. Nem értem azt az embert. Az én fiam 3 éves és néha hisztis de mégis találok olyan dolgokat amikben eltudok lenni vele. Például néha a kádba van amikor zuhanyzok és amikor végeztem együtt borotválkozunk és férfit csinálok belőle is :D. Segít nekem autót javítani, megkér h játszak vele meg sok dolgot csinálunk együtt. Szeretem még akkor is ha nagyon sokat hisztizik és nem fogad szót. Milyen szülő az ilyen? Szerencsétlen gyerek nem is tehet róla h megszületett.

29/f


2011. márc. 24. 19:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Tipikusan az olyanokra mondják, hogy inkább csinált volna kisszéket! Te jó apa vagy, szerencsés a kisgyereked, de az ismerősödé sajna már kevésbé :/
2011. márc. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szörnyű ember lehet. Megsem érdemli a családját! Viszont a Te kisfiad tényleg szerencsés,jó apa vagy!
2011. márc. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

> Milyen szülő az ilyen?

Bunkó és depressziós.


> Szerencsétlen gyerek nem is tehet róla h megszületett.

Szerencsétlen gyerekből ne tudd meg hogy később mi lesz...

Nem jó ember, az valószínű.

2011. márc. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az ismerősöd csak szenvedjen nyugodtan a saját családjától (amit ő alapított!), megérdemli. Viszont el tudom képzelni milyen lesz a gyerekének: utálni fogja a saját apját (merem remélni ezek után), ugyanakkor látni is fogja az ismerőseitől (remélem) hogy milyen egy jó apa. És majd fel fogja tenni magában (sőt lehet hogy hangosan is a szüleinek) a kérdést hogy ő miért nem érdemelt jó apát. És akármilyen választ is fog kapni, az már nem fogja őt vigasztalni a rossz családi légkör miatt.
2011. márc. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nagyon sok ember máson éli ki a frusztrációját. A legegyszerűbb a családon...

Szánalmasnak tartom az ilyen embereket. De amíg a családja (ez esetben a felesége) eltűri, addig marad minden így. Csak szegény gyerek ne szenvedje meg a dolgot.

2011. márc. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
62%

nem lehet könnyű az anyának se egyedül remek emberré nevelni a gyerekét miközben szétalázzák :(


pedig annyi öröm van egy ilyen kis csöppségben. enyém is hisztizik, ahogy a torkán kifér, aztán 5 perc után egy kis angyal :) hogy nem lehet imádni?


neked meg gratulálok, nagyon jó apa vagy :)))

2011. márc. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez szörnyű,szegény kiskölyök.:( Nyílván az apuka otthon is hozza a formáját és nem csak ismerősök,meg "nézőközönség" előtt viselkedik így.Akkor szomorú élete van/lesz a kisfiúnak és valószínűleg ő maga is erre a sorsa jut.

Volt egy ismerősöm,aki szintén nagyon csúnyán bánt a családjával.Mindennaposak voltak a balhék,nem csupán verekedés,de verbális terror volt...Az talán még rosszabb.Én kisgyerekként odabent a házban gyomorgörccsel ültem,amikor a férfi hazaért és elkezdte a műsort.Mivel szomszédok voltunk,nem is kerülhettük el az eseményeket,mindent hallottunk,gyakran láttunk is.Érdekes,ez a férfi másokkal-tehát a családján kívül- átlagosan,kedvesen bánt,sok barátja volt.Aztán egy napon összeesett a kertjükben és meghalt.A családjának mégis nagyon hiányzik.Fura.

2011. márc. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az a legjobb az egészben h az a pasi egész nap nem csinál semmit. Otthon ül, munkanélküli és nincs is semmi komolyabb dolga
2011. márc. 25. 13:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!