Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet ilyen helyzetben tenni?

Mit lehet ilyen helyzetben tenni?

Figyelt kérdés
Ma összekaptam a barátnőmmel,aki kibeszél a hátam mögött,és ma állítólag mindennek elhordott. Hülye kiírások voltak neki facebookon és msnen is,és reagáltam rá,hogy kinek szól vagy miez. Suliba mis lesz*rta a fejemet,nem jött oda meg semmi,most meg szerintem rám uszított egy csajt,aki meg akar engem verni,csak tudnám miért. Semmi köze semmihez,de veri magát. Most mit tegyek? Beszéltem a "bnőmmel",ő azt mondta nem akar megverni,ahhoz képest ma mondták hogy egy csajt meg akarnak verni(eggyezik a nevemmel). -.-"
2011. márc. 24. 18:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez nagyon komoly.. Össze kellene hívni az ENSZ békéltetőt.

Tudod, a sulis barátságok már csak ilyenek.... hideg-meleg.

Ha komolyan veszed, hogy meg akar valaki verni, kezdjél el sportolni, akár karatét, vagy bármi önvédelmi sportot.

De a facebookon csak össze tudsz szedni pár ismerőst védelemnek.

2011. márc. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát jó,neked lehet hogy nem komoly,de én elég vékony vagyok,a csajok meg 80 kg körül vannak,nekem jönnek,eltörnek a csontjaim. :S Én meg a 42 kilómmal mit kezdjek?
2011. márc. 24. 18:30
 3/6 anonim ***** válasza:

Megértelek.. :S

ne hagyd, hogy sajnálkozzon. ha ilyen akkor nem kell vele foglalkozni. ez van a mostani bnőmmel, nem vagyunk oszt társak neki is van legjobbbnője nekem nincs vagyis én őt tekintem a legjobbnak. szal vele is ugyan ez van.. :S


NE FOGLALKOZZ VELE! VANNAK NORMÁLISABBAK IS. TALÁLD MEG ŐKET. ;d


SOK SZERENCSÉT.

2011. márc. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Csak holnap megyünk bulizni,és lesznek ott balhés emberek,nem egy. :S És már nem egyszer elkaptak kavarás miatt,nem tudom,de én minden suliban kapok. Általánosban is nem egyszer megtaláltak,most is,mindenhol. De az a szép,hogy nemis tudom igazából miről van szó,senki nem mondd nekem semmit,ma nagyon vigyorogtak meg néztek,sejtettem hogy van valami. De nem ártok én senkinek. Csak nem ismernek eléggé. De pont ők azok akik a másikat mindennek lehordják,utána meg nyaliznak egymásnak. -.-"
2011. márc. 24. 18:39
 5/6 anonim ***** válasza:

előző vagyok.

a bulit nem tudod kihagyni. vagy esetleg más társasággal menni akik pl megvédnek?

2011. márc. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy nagyon ritkán tudok menni,mert sokat tanulok,meg stb.. De nem jön a csaj aki nekem akar jönni,megy máshova. Még az a szerencse. De vannak ott olyanok persze,akik megvédenek,meg tánc közben csak nem jönnek nekem,hát nem hülyék.. Ha olyan testalkatúak lennének mint én,nem lenne baj,csak 2x akkora mint én. :|
2011. márc. 24. 18:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!