Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátom kisfia utál, vagy ez...

Barátom kisfia utál, vagy ez csak egy ilyen korszak az életében?

Figyelt kérdés

3 éve vagyok együtt a barátommal, a kisfia 12 éves múlt. Mikor összejöttünk, és megismertem a fiát, látszott rajta, hogy kedvel, elég belevaló kissrác, mindig mosolyog, beszél, érdeklődik. Mostanában ez annyira már nincs így, azóta összeköltöztünk a barátommal, és mikor itt van, kérdezem, hogy mi volt a suliban stb, de alig akar válaszolni, mintha haragudna rám vagy ilyesmi. Már nem akar velem eljönni sehova, pl. mikor mondom, hogy gyere, elviszlek focizni (mindig tőlünk megy, és messze van a pálya a házunktól), mondja, hogy nem kell, majd sétál. És ilyeneket tök sokszor csinál mostanában. Úgy érzem, nem szeret már, pedig eddig mindig olyan aranyos volt. Én nem érzem, hogy tettem volna valamit is ellene, mindig jól érezte magát velünk, volt olyan, hogy velem kettesben eljött az állatkertbe:) Szerintetek miért lett velem ilyen közömbös? Ennyi idősen a fiúknak van ilyen korszakuk?

26/L


2011. márc. 24. 11:56
1 2
 11/11 anonim válasza:

Szerintem is inkább a tinédzser kor, mondom ezt így 17 évesen :P (am én is fiú vok, én szüleim is elváltak stb...)

12 évesen, már én is egyre kevesebbet beszéltem szüleimmel, mondjuk előtte se voltam valami beszédes, de szerintem ne agódj

2011. ápr. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!