Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátom kisfia utál, vagy ez...

Barátom kisfia utál, vagy ez csak egy ilyen korszak az életében?

Figyelt kérdés

3 éve vagyok együtt a barátommal, a kisfia 12 éves múlt. Mikor összejöttünk, és megismertem a fiát, látszott rajta, hogy kedvel, elég belevaló kissrác, mindig mosolyog, beszél, érdeklődik. Mostanában ez annyira már nincs így, azóta összeköltöztünk a barátommal, és mikor itt van, kérdezem, hogy mi volt a suliban stb, de alig akar válaszolni, mintha haragudna rám vagy ilyesmi. Már nem akar velem eljönni sehova, pl. mikor mondom, hogy gyere, elviszlek focizni (mindig tőlünk megy, és messze van a pálya a házunktól), mondja, hogy nem kell, majd sétál. És ilyeneket tök sokszor csinál mostanában. Úgy érzem, nem szeret már, pedig eddig mindig olyan aranyos volt. Én nem érzem, hogy tettem volna valamit is ellene, mindig jól érezte magát velünk, volt olyan, hogy velem kettesben eljött az állatkertbe:) Szerintetek miért lett velem ilyen közömbös? Ennyi idősen a fiúknak van ilyen korszakuk?

26/L


2011. márc. 24. 11:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Persze, tinikorba lep. Szerintem maradj hozza tovabbra is kedves, majd tullesz ezen az idoszakon.
2011. márc. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%

Ha van volt feleség lehet, hogy ellened hangolja őt.

Az összeköltözés megviseli a gyerekeket.

2011. márc. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%

Talán eddig a papa mellett lévő kedves lány voltál, aki kész ajándék egykisgyereknek, most viszont rájött, hogy te vagy az apuval és nem anyu...miért? Ha ezt helyreteszi magában, akkor újra fog szeretni.

23L

2011. márc. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Együttélés után elképzelhető, hogy így is marad.
2011. márc. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
A kis tündérbogár születésekor a barátom, meg az anyja is csak 18 éves volt, nagyon hamar különmentek, azóta az anyja már meg is házasodott.
2011. márc. 24. 12:17
 6/11 anonim ***** válasza:

Vagy lehet, hogy haverok előtt gáz, hogy még őt kísérgetik...

Több ilyen szituáció is van? Hogyha kettesben/hármasban vagytok, akkor hogy viselkedik veled?

2011. márc. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem az összeköltözéstől változott meg.

Sajnos nálunk is így volt. :(

2011. márc. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Mikor hárman vagyunk, akkor is ilyen mostanában, legjobb szó rá a közömbös, nekem alig akar válaszolni, az apjával azért más, de már vele sem annyira beszédes. Az anyjára gyanakszom, mindig olyan hisztérikus, talán ellenem hangolja. Bár igazából nem tudom, mit mondhatna rám, nem tettem semmit, a barátommal már 9 éve nincsenek együtt, neki van már férje, szóval féltékeny sem lehetne.
2011. márc. 24. 12:30
 9/11 A kérdező kommentje:
De hát eddig is sokat voltunk egymásnál, mikor a barátomhoz jött, gyakran ott voltam én is, és akkor nem volt probléma. Most vettünk egy lakást közösen, ez csak annyival másabb, hogy a hely változott meg, ahova jön.
2011. márc. 24. 12:33
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy tinikori változáson megy át, és kezdődik, hogy semmi sem tetszik neki, de az is lehet, hogy anyukája nem szereti, hogy összeköltöztetek, és tölti a gyerek fejét.

Beszélgess vele, de ne úgy leülve, hanem miközben csinálsz valamit. Hozz elő egy témát, hogy te az embereket azért szereted, ahogy veled bánnak, és szimpatikusak, hiába mondja valaki pl. rá, hogy milyen idétlen tini, azt majd te eldöntöd, hogy neked szimpatikus e vagy se. Hátha leesik neki (ha netán anyuka oltja) hátha rákezd látni a dologra. De ne magatokra értve hozd elő a témát, hanem valahogy másképp.

Remélem rendben lesztek !

2011. márc. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!