Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lenne előítéleted egy huszon...

Lenne előítéleted egy huszon éves elvált férfival szemben?

Figyelt kérdés
2011. márc. 21. 22:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
70%

Milyen hulyeségeket írnak itt egyesek???Miért lenne előitéletem csak azért mert elvált???Aki elvált az már egy sz.ar ember?Lehet hogy elhamarkodottan döntött és fiatal volt és még sem a megfelelő embert vette feleségül és még egy csomó mindent lehetne sorolni.Mert tudod aki lehet hogy nem jön ki xy-nal,az lehet hogy egy másik embernél találja meg a számittásait,hiszen millió féle ember típus van és ez egy csomó mindentől függ a dolog,ráadásul akik fiatalon összejönnek ott még nagyon sok minden változhat az ember élet felfgogásán,mert egy 20 éves ember 30-40 éves koráig rengeteg változáson megy keresztül és a gondolkodása is átalakul!Én ismerek olyat aki 10 évig élt egy borzasztó házasságban és csak azért nem vált el,mert nehogy megbélyegezzék itt az egy két hozzá szolókhoz hasonlók!Rá pár évre megtalálta élete párját,akivel boldogok és most született a 3. gyerekük!

Miért kellene valakinek egy olyan házaságban maradnia,ami egyenlő a nullával és boldogtalan vagy?Csak azért hogy mások nehogy azt mondják hogy elváltál??Szánalom egy két ember...

2011. márc. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nem. Ugyanis lehet egy fiatal olyan, aki elhamarkodottan dönt szerelem miatt vagy ilyesmi. Remélhetőleg tanult belőle így miért lenne előítéletem? Nem minden kapcsolat jó, nem kell benne maradni.
2011. márc. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
77%

Bár pasi vagyok, azért írnék pár sort.

21 évesen, 1 éves kapcsolat után nősültem meg. Tény és való, elhamarkodott, meggondolatlan lépés volt. Másfél év után el is váltunk, mert megcsalt. Utána volt pár rövidebb-hosszabb kapcsolatom, de a mostani barátnőm az első, aki ezen az egészen túl tudott lépni, és elfogadja, hogy ez a múltam része, ami le van zárva. 8 éve boldogítjuk egymást, közösen vettünk lakást, autót, és nemsoká meglátogat minket a gólya. :)

Szóval ha valaki elvált, az még nem minősíti az illetőt.

35/F

2011. márc. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem lenne...és nem is volt.

16 éves voltam, amikor egy 27 éves elvált férfi kezdett udvarolni nekem. A korábbi házassága 3 hónapig tartott, két év múlva volt az esküvőnk, és velem 19 évig bírta:)

Az ásó, kapa és a nagyharang választott el bennünket.

2011. márc. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Miért lenne? Mekkora baromság ez!! Lehet, nem is ő volt a hibás!!
2011. márc. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!