Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Azok akik voltatok mar 3. ok...

Azok akik voltatok mar 3. ok egy kapcsolatban, hogy masztatok ki belole?

Figyelt kérdés
2011. márc. 21. 20:56
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat mindenkinek, es rendes toletek hogy nem bunkoztatok le, amiert a "harmadik" vagyok. Keso volt mar mire megtudtam, hogy hanyadik is vagyok tulajdonkeppen, de mostmar szeretnek belole kimaszni, csak eleg nehez.
2011. márc. 24. 19:59
 12/12 anonim ***** válasza:

19.45 vagyok.

Addig, míg nem találkozik az ember ilyen helyzettel, nem tudja, miről beszél.

Én is elítéltem ezeket az embereket, legyen férfi vagy nő. Csak az ember észre sem veszi, és egy ilyen helyzetben találja magát, amiből kimászni iszonyatosan nehéz, rengeteg fájdalommal jár. De ha marad, akkor sem tud felhőtlenül boldog lenni, akkor is csak szenved, szenved.. Én el sem tudom mondani, mit éltem át az elmúlt másfél évben. Ezt csak az érti meg, aki volt már hasonló helyzetben.

fel a fejjel, én hiszek abban, hogy az idő mindent megold, idővel felejt az ember, új élményei lesznek, új emberekkel találkozik, és egyszer csak az a valaki már nagyon távolinak fog tűnni.

NEhéz, tudom, de hajrá..

2011. márc. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!