Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Azok akik voltatok mar 3. ok...

Azok akik voltatok mar 3. ok egy kapcsolatban, hogy masztatok ki belole?

Figyelt kérdés
2011. márc. 21. 20:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%

Szakítottam, kerestem mást.

Hiába szerettem, ő lépni nem akart, én meg nem akartam másnak még nagyobb fájdalmat okozni. (Mondjuk elég sokáig titkolta, hogy tartós kapcsolata van, véletlenül bukott ki a dolog.)

Nem ért annyit az egész, inkább maradjon tiszta a lelkiismeretem.

2011. márc. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudtam hogy 3. vagyok,szerencsére csak pár hétig tartott.Aztán a menyasszonya rájött,normális csaj,nem rám volt dühös.

Pasi két szék közé esett, a lánnyal azóta is jóban vagyok,jelenlegi párját általam ismerte meg:)


Nagyon kimászni nem kellett,ahogy megtudtam,hogy nem én vagyok az egyetlen,kiábrándultam nagyon

2011. márc. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
81%

a lány megtudta és beszélni akart velem!amit meg is tettünk és még én jöttem majdnem ki szarul a dologból,mert úgy állította be a dolgot,h én okoztam neki fájdalmat azzal,h összejöttem a fószerjával,mintha én lettem volna az ő párja!na mind 1

közöltem vele,h a párja ígért nekem minden szépe,jót,h őt elhagyja,mert már nem szereti,stb....na ezt a fiú elfelejtette közölni vele és már nem olyan megvílágítása volt a dolognak,ott hagytam őket,a többit beszéljék meg 4szemközt

2011. márc. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

koszi a valaszokat mindenkinek!

nekem az az erzesem, hogy az "enyem" csak hiteget, es nagyon azon gondolkodom, hogy kiteszem a szuret...

2011. márc. 21. 21:37
 5/12 anonim ***** válasza:
76%
Másnap reggel volt már, dolgozni kellett menni.
2011. márc. 22. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
78%
Két év után mondtam a szerelmemnek, hogy részemről kiszállok, mert láttam hogy mennyire szereti a gyerekét, és nem akartam hogy megszakadjon a lelke ha otthagyja őt. Ő nekem sosem ígért semmit, csak tudtam és éreztem hogy szeret. Pár hónap múlva otthagyta a családját, és engem választott. De szerintem ez elég kirívó eset. Minden kapcsolat más. Neked kell tudni, hogy mi a helyzet nálatok. Van e gyereke a szeretődnek, mit hoz fel, miért nem hagyja el a másikat. Rajta kaptad e hazugságon vagy nem. De ha ígérget régóta, mégsem történik semmi, hagyd ott. Akkor kiderül, hogy annyira kellesz e neki, hogy tegyen is érted, vagy csak élvezi a kényelmes szitut ahol két emberrel kavarhat egyszerre. Én amúgy soha többet nem mennék bele ilyen szituba, mert kegyetlen sok szenvedés van minden részről, és nem is vagyok rá túl büszke hogy ilyet tettem, de ember vagyok, ez van.
2011. márc. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó, nem tudom, hogy elolvasod e a hozzászólásom, de én hasonló helyzetben vagyok. Mi másfél év után tartunk szünetet most, hogy eldöntse, mit akar. Most már a harmadik hónapot tapossuk.

A mi kapcsolatunkat nagyon megmérgezte a sok veszekedés, részemről a rengeteg kérdőjel, a miért, miért nem, stb, stb. Nem tudom, hogy nektek milyen volt az a két év, amíg szerető voltál, voltak e veszekedések, vagy bármi..

Én nem tudom, hogy hozzám vissza fog e valaha térni, mindenesetre én nagyon-nagyon nehezen tudom elfelejteni őt...

2011. márc. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Határozottnak kell lenni és ennyi a válasz a kérdésedre,ki kell lépni abból a kapcsolatból ahol te vagy a sokadik..
2011. márc. 24. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

21:51-nek

Voltak nálunk is veszekedések, sok sok nézeteltérés, de nem az otthagyja nem hagyja miatt, hanem mert nem ismertük még a másik igazi oldalát, csak a rózsaszínebb felét. Többször szakítottunk is, nem veszekedés miatt, hanem hogy vége legyen a dolognak és kiki térjen vissza a maga családjához, azt próbálja rendbe hozni. Persze nem ment. Én két év után mondtam hogy váljunk el végleg békében. Három hónapig nem volt semmi, aztán keresni kezdett, végül találkoztunk a negyedik hónap végén. Na akkor láttam rajta, hogy teljes szívvel velem van. Aztán jött a költözés, meg minden. Mostani ésszel mondom, nem vágnék bele, mert a mai napig nagyon nehéz hogy imádja a gyerekét, és minden második hétvégét az ország másik felében tölti a gyerekével, én meg itthon egyedül. Meg a vita a pénzen, mennyit adjon oda, persze a gyerektartáson felül...nehéz. Ha most lennék a közepében, mikor már tudom mivel jár ez élesben, mégha nagyon fájna is, de olyan férfit keresnék akinek még nincs mástól gyereke, és azzal kezdenék. Persze nem mindenki imádja annyira a gyerekét, van aki rá se néz utána, persze kérdés hogy az ilyen embernek meg milyen a lelke. Szóval én azt tanácsolom, hogy mégha nehéz is, vagy úgy érzed nem fogod tudni elfelejteni, legyél kitartó, és idővel múlik az érzés, lecsillapodsz, megérted a viselkedését, hogy nem is olyan király az mint mikor ködben úszott minden. Vagy eldönti hogy te kellesz neki, és kipróbáljátok együtt. Sok sikert! Abba semmiképp ne menj bele, hogy ott folytassátok ahol abbahagytátok! Én amúgy igyekeztem pasizni, úgy könnyebb volt őt nem keresni:-) Persze a szerelemnek nem tudsz parancsolni, de legalább nem vársz ölbe tett kézzel.

2011. márc. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó,

Köszönöm a válaszod. Az én volt párom is imádja a gyerekeit, elképesztő, mennyi mindent megtesz értük a mai napig. Szóba se állnék olyan férfival, aki leszrja a gyerekeit. Talán emiatt az odaadásáért is szerettem belé, de nagyon.

Náluk otthon is bajok voltak, már évek óta. Most nem akarom ecsetelni, de én már csak következménye voltam az otthoni dolgaiknak. Igaz, elköltözött, de idegileg teljesen kikészült. Nagyon sokat veszekedtünk az utóbbi időben sokminden miatt, úgyhogy úgy döntöttünk, majd az idő...

Én próbálok kikapcsolódni, beiratkoztam tanfolyamra, hétvégén próbálok elmenni ide-oda de pasit nem tudnék most magam mellett elképzelni. Bízom benne, hogy ez idővel változni fog.. Néha nehéz, nagyon nehéz.. Hihetetlen, de még mai napig állandóan gondolok rá (persze már nem olyan görcsösen, de mégis itt van a gondolataimban).

Voltak persze előtte barátaim, de azokat ennyi idő után már rég elfelejtettem, vagy legalábbis letisztultak bennem a dolgok, hogy akkor miért is nem ment..

Vele kapcsolatban valahogy más..

Nagyon nehéz..

Neked azért kitartást kívánok mindenhez!

2011. márc. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!