Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A mai nők/lányok tényleg...

A mai nők/lányok tényleg képesek ennyire lealacsonyodni csak azért, hogy párjuk legyen illetve a már meglévőt megtartsák?

Figyelt kérdés
Sok barátnőmtől hallom,hogy olyasmiket is megtesznek a párjuknak,amit igazán nem szeretnének (itt a szexre gondolok) illetve akkor is lefekszenek vele,amikor a nő nem is kivánja,hogy nehogy máshoz járjon a pasi. Ez tényleg igy van? Én biztos nem tudnám ezt megtenni,pedig én is fiatal 21 éves vagyok,és a párom se várja el. A nők miért nem tisztelik önmagukat? Vagy csak én vagyok ennyire prüd? Köszönöm a válaszokat
2011. márc. 21. 19:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%
Ezt én is tapasztaltam sok nőnél. Nem is csak szexuálisan tűrnek el mindent, hanem viselkedésben is. Nem egy ismerős pasira még a saját anyukájuk is azt mondta, hogy nem érti, a barátnő hogy viselheti el azt, ahogy a fiuk bánik és beszél velük.
2011. márc. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
39%
Legtöbb nő imádja ha szemét velük az ember nem tudom miért talán ez nem unalmas és megfoghatatlan számukra
2011. márc. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
70%

Az ilyenek azért vállalnak be olyasmit is szó nélkül amit nem szeretnek (akár a szexben, akár a kapcsolat más területein), mert szeretetéhségük van.


"Mert bár erősnek mutatják magukat, valójában óriási

szeretetéhség van bennük. Éppen ezért, hogy saját vágyaikat kielégítsék, és biztonságban legyenek, bármit, bárkit hajlandók elfogadni. Vagyis prostituálódnak a szeretetért. Ez a szeretetk..va kategóriája. Ki az a szeretetk..va? Aki azért teszi szét a lábát, hogy miután

megb....ák, egy kicsit megsimogassák a fejét, tehát cserébe kapjon egy kis szeretetet."

dr. Csernus Imre


A megfogalmazás durva, de annál inkább igaz...

2011. márc. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
79%
Igen, van ez így, a szerelem amit a nők éreznek,sok mindenre képes.Persze a férfiak ki is használják ezt (a legtöbb).De vannak olyan helyzetek,amikor megteszek én is olyasmit,amihez nem fűlik a fogam,csak azért hogy páromat boldognak lássam.Áldozatokat minden kapcsolatban hozni kell.Persze a normális mértéket mindenki maga érzi.
2011. márc. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
68%

éN SPECIEL PONT NEM ilyen vagyok. Nem így kell megtartani, mert az olyan pasi úgy is más nőhöz fog menni előbb vagy utóbb ha otthon mindent megkap akkor is.


De jóóóó sok olyan csajt ismerek akik mindenre hajlandóak. Így megkértem őket, hogy inkább ne meséljék el, ne beszéljenek nekem róla, mert csak felidegesítenek az ilyen "nők". Akik azt se tudják már mi a nő fogalma.


Én megvagyok róla győződve, hogy azok a nők csinálják ezt akiknek az önértékelésük 0 vagyis NULLA!!! Semmi önbizalom, így mindíg minden körülmények között meg akarnak felelni!!! 23/N

2011. márc. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
40%

Katalin Szilágyi március 19., 17:07

Mi, nők, annyira bele tudjuk képzelni, magyarázni hihetetlen alakokba a fantáziát. (...) Lássuk be, a rosszfiúkra bukunk. A csibészekre, ebadtákra. Akik sosem javulnak meg, de mindig ebben bízunk. Mindig átvernek, így sajnos sosem unalmasak. Á, dehogy változnak! Kicsit még meg is aláznak. Várni kell rájuk. Nem jelentkeznek annyiszor, hogy elegünk legyen belőlük. Stratégiájuk kipróbált, kidolgozott. Csókjuk kábító, begyakorolt. Ők azok, akikért élni-halni kell. Akikért biológiai bombánk robban. Akiket kerülünk, mégis mindig beléjük botlunk. Ha választani kell, őket választjuk. A jófiúk nem mozdítanak ki pályánk egyensúlyából. Velük nincs is mit megbánni. Ilyet szeretnénk, de nem ilyet akarunk. Legalábbis nem készen. Szóval, rossz legyen, amikor elszédít, de aztán jó legyen a hatásunkra. És maradjon is olyan, hogy a többi nőre már ne legyen hatással. Esküszöm, nem értem magunkat. Csoda, hogy szegény jófiúk belerokkannak a próbálkozásba? A rosszak nem, mert ők nem is akarnak érteni minket. Csak mi őket. Ördögi kör ez.

2011. márc. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Párom tesójának a barátnője arra képes, hogy egész nap a hapsi szobájában legyen, mert a csávó nem engedi ki, kaját is felviszi neki, nehogy összefusson valakivel. Ha haza viszi, akkor is gyorsan felrohannak, a bemutatkozások is véletlenül történtek, mert összefutott a szülőkkel a lány a folyosón.

Egész nap egy szobában rohadnak, néha kiviszi fürdeni, kaját is kap.

Mellette a hapsi k*rvázik is, ez teljesen véletlen kiderült. Számon lakat, nem az én bajom, bár ez a lány tuti eltűrné ezt is.


Régebben is meg volt ez a probléma, csak nem volt illő beszélni róla és ott nem csak a szeretet éhség fogta össze a párokat.

2011. márc. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
88%

Azért szerintem meg kell különböztetni azt, amikor valaki mondjuk azért fekszik le a párjával - bár éppen nem kívánja - mert szereti a párját, és tudja hogy más a szexuális igényük...


Valahol olvastam, hogy 30éves korig a férfiaknak nagyobb a szexigényük, 30 felett pedig a nőknek. Érdemes lenne ezt a kérdést feltenni 30 év fölötti nőknek is, hogy esetleg fordul-e a kocka: és a férfiak mennek bele a dologba anélkül, hogy kívánnák.


Szerintem egy kiegyensúlyozott kapcsolatba belefér az, hogy megteszünk olyasmit a másikért, amit mi magunk annyira nem szeretünk, de neki örömet akarunk okozni. Ez nem lealacsonyodás, vagy kóros szeretetéhség, hanem egész egyszerűen szeretet.


Plusz... legtöbbször az evés hozza meg az étvágyat. És a legtöbb nő szereti kéretni magát, aztán előadja úgy, hogy: "jaj semmi kedvem nem volt hozzá, mégis meghúzott" ... közbe meg a végén tökre élvezte...


Persze biztos vannak olyan esetek is, amiről írtok, hogy önbizalom és önbecsülés hiányból tulajdonképpen csak rabszolgák, de remélem ez a ritkább...

2011. márc. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
a barátnőm olyan volt mint te, fontosabb volt a büszkesége mint hogy változtasson azon az egy dolgon ami a boldogságunk útjába állt.
2011. márc. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
50%
Én is hajlandó vagyok szinte mindenre a páromért, de ez kölcsönös így szerintem ez a normális.
2011. márc. 22. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!